Skocz do zawartości

Na takie widoki serducho się raduje:)


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No krasnalku super sprzęt :mrgreen:

Ta centralna podstawka musi być pomocna przy samodzielnym serwisowaniu motocykla :mrgreen:

Bardzo mi sie podoba :mrgreen:

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No i kolejna kłutnia w świecie motocykli o tak zwane "NIC", to nie pierwszy post który czytam i da sie w nim wyczuć wrogość na tym forum... no ale zdarza sie czasem ;-)

Mam nadzieje że nie doczekamy sie czasów kiedy jadąc motocyklem przestaniemy sobie nawzajem kiwać tylko z powodu różnego rodzaju sprzetu.

Moja pasja to choppery - to mnie kręci ale głowe daje, że zawsze kiwne ścigowi, enduro czy quadowi jak spotkam.

 

Wiecej fotek o ktore nie bedzie kłutni!! (Przykład: Krasnal)

Pozdrawiam :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja też jestem młodym forumowiczem, ale to co Ros pisze to święta prawda. Klimat wśród nas Moto-braci powinien panować sielski, a tymczasem cały czas widzę, jakieś walki. Nie tędy droga Panowie ! Jeżeli nie umiemy dogadać się między sobą, to jak macie zamiar dogadać się z innymi ludźmi?! A co do Renaty, to sprawa jest prosta - pokazuje co kocha i powinniśmy to uszanować! A że czasem wrzuci posta nie tam gdzie trzeba? No i co z tego? Ludzie mają ważniejsze problemy! Proponuję hasło:

MOTOCYKLIŚCI PONAD PODZIAŁAMI!!!

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...