Skocz do zawartości

Szyba do chopera-opinie


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję szyby do Virago. Na Allegro jest coś takiego

http://pp.allegro.pl/show_item.php?item=31606402

Co o tym sądzicie? coś podejrzanie tanio..

 

zależy jeszcze jakie to virago. IMHO szyba jest do choppera za duża, po drugie masz w virówce okrągły reflektor, a ta ma prostokątne wycięcie na niego. będzie wyglądać jakby ci się g... przykleiło. poczekaj spokojnie, pojawi się na pewno węższa i z okrągłym wycięciem, to kupisz. albo ktoś pojedzie do berlina w międzyczasie i przywiezie

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Virago 750. Rzeczywiście masz rację z wcięciem. Zastanawiam się tylko jaka jest cena do jakości' date=' chyba nie ma możliwości żeby przy 130 km dostać połówką szyby w twarz?[/quote']

 

raczej nie. ale przy zakupie zapytałbym o producenta / pochodzenie szyby. kierunkowy telefonu sugeruje bliskość zachodniej granicy, czyli prawie na pewno facet przywiózł szybę z jakiejś wyprzedaży w niemieckich salonach moto - za kilka euro. na wyprzedażach można kupić szybki np w louisie nawet za 15-25 euro, i takie chopperowe też. przypominam: największe wyprzedaże jak rusza sezon dla niedzielnych motocyklistów, czyli gdzieś na przełomie marca-kwietnia i oczywiście na koniec roku, jak czyszczą magazyny (podobno jeszcze niższe ceny)

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vitam

ja też szukam szyby do virago z tym, że do 535

przyglądałem sie tym szybom z allegro, te same pokazują sie ci jakiś czas, ale wyglądają chyba troszke tandecznie i obawiam sie o ich jakość, wybierałem pomiedzy szybami polskimi MMG i niemieckimi MRA ale cena jest znacznie wieksza, okolo 300 zł a nawet ponad,

juz sie zdecydowałem się na MRA bo u chłopaków z Olsztyna jakoś nie mogłem znależć takiej jak mi sie podoba, jak przyjdzie szyba to przetestuje zrobie fotki i napisze na forum

 

z resztą zobacz też tu http://forum.motocyklistow.pl/viewtopic.php?t=18374

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...