Skocz do zawartości

Ogar 200 - przepustnica


Andrewp
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam problem z gaznikiem w tym motorze.

Mianowicie nie moge ustawic wolnych obrotow. Silnik po krotkim czasie sam gasnie.

Sruba od wolnych obrotow jest juz calkowicie wkrecona, a obroty sa ciagle za male. Probowalem regulowac dlugoscia linki gazu, ale to tez nic nie daje.

Podejrzewam, ze to moze wina przepustnicy.

 

Jakbyscie mogli, rzuccie okiem na zdjecie tej przepustnicy.

Bo wlasnie nie wiem (nie ma akurat w sklepie i nie mam z czym porownac), czy ta przepustnica kwalifikuje sie do wymiany - nie chce wydawac kasy na darmo, jezeli jest dobra...

Glownie chodzi mi o to, co zaznaczylem czerwona kreska - czy to wglebienie ma byc tak duze? Bo zauwazylem, ze wkrecanie sruby od wolnych obrotow ledwo podnosi przepustnice.

 

Pomozcie.

Z gory dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

Moim zdaniem ta przepustnica jest troche poobijana, daj więcej zdjęć to dojdziemy do setna!!!!!

Spróbuj też przeczyścić gaźnik, bo może jakaś dysza się zatkała!!!!!!

I jeszcze możesz się pobawić iglicą w przpustnicy!!!!

Sprawdź też dopływ paliwa do gaźnika!!!!!

Aha i jeszcze jedno!!!

Czy jak odkręcasz gaz na maxa to ogar nadal ci gaśnie??:>

(oczywiście jak chodzi) :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za wszystkie rady.

 

Iglice mam na 2-gim rowku od dolu.

Swiece juz wymienilam kilka razy i poprawialo sie zawsze, ale tylko na krotko.

Dysze oczywiscie przeczyscilem, wiec to nie to...

 

Wymienie jeszcze przepustnice i zobacze, czy cos to da.

Jezeli to tez nie przyniesie, to wymienie caly gaznik, bo moze po prostu ten juz jest wytarty...

Juz sam nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak możesz do dożuć foto tej śruby co się wkręca w gaźnik. może ona jest nieorginalna i za krótka.... Ja kupiłem praktycznie fabrycznie nowy korpus z przepustnicą za 15zł na motobazarze więc radze ci tam szukać. nowy gaźniki są dosyć drogie a w ten sposób można troche zaoszczędzić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...