Skocz do zawartości

Honda Pantheon 150 2T pasek napędowy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zwracam się się z zapytaniem w sprawie paska do wyżej wymienionego skutera 

Ponieważ są dostępne dwa rodzaje paska ori jaki był ma oznaczenie 23100-KFF-901 odpowiada on paskowi Bando G8009090 (S05-021) i taki też zakupiłem w sierpniu tamtego roku 

Wszystko było ok , kiedy dziś przy inspekcji napędu z nudy przed sezonem okazało się że poprzez otwór wentylacyjny weszła MYSZ i zanim tam skończyła żywot pogryzała pasek...spacer.pngspacer.png

Z racji tego że za pasek zapłaciłem 200zł i zrobiłem 400km trochę mnie to zgniewało i szukając paska natrafiłem na Dayco za 80 zł z wyprzedaży 

Tego numer to 8131k jest to niby pasek kewlarowy o wymiarach 92бх22,2х10,2

Natomiast pasek ori podaje wymiary 909x22,5x10

W katalogu dayco i RMS ten pasek odpowiada 23100-KFF-901 ale wymiary ma inne do tego jest to niby kevlar co źle wróży na wario 

 

1e4df70f31e17d75med.jpg

 

fbf6ae11b75631d1med.jpg

 

Dodaje zdjęcia paska moim zdanie nie nadaje się do użytku , a może sie mylę czekam na opinie o rozmiarach paska 

 

Dobra ogarnołem pasek dayco pasuje bez problemu tylko co tym kewlarem jeździł ktoś z was na tym , niszczy mocno wario ?? 

 

Edytowane przez V12

RG 80>>GPZ 500>>CBR 600 F3>>CBR 900RR


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w dwusuwowej aprili pasek dayco kevlarowy i jest okej. Zresztą zawsze przy zwiększaniu mocy trzeba zalożyć mocniejszy pasek, bo seryjny nie wytrzyma długo. Wadą tego paska  jest to co napisałeś,że niestety szybciej zuzywa się wariator, zresztą taki wariator tez trzeba wymieniać co 12-16 tyś km,ale nie każdy o tym pamięta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...