Skocz do zawartości

Pierwsze enduro, ogłoszenie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zastanawiam się nad kupnem enduro, przeglądając np olx w oko wpadł mi KTM EXC 200, i mam do Was pytanie, co sądzicie o tym enduro, jest warte swojej uwagi? Dodam jeszcze ze mój budżet do 12/13 tysięci więc może coś sami polecicie innego. Podam jeszcze kilka linków do KTM'ow które są blisko aby ewentulanie podjechać zobaczyć. Bardzo prosze o pomoc i dziękuję.

 

https://www.olx.pl/oferta/ktm-exc-250-2t-2007r-CID5-IDDfhSp.html#dd8c93876d

https://www.olx.pl/oferta/ktm-exc-200-zarejestrowany-maly-przebieg-model-2005-exc-125-250-300-CID5-IDCch4Q.html#dd8c93876d

https://www.olx.pl/oferta/ktm-exc-200-CID5-IDC2zEz.html#dd8c93876d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego Kata z ostatniego ogloszenia bym sobie odpuscila. Coprawda rocznikowo najmlodszy, ale jest dosc sponiewierany, nawet chlodnica, ktora udkadkiem wdarla sie na jedno ze zdjec (o ile dobrze widze) tez dostala.. Pozatym to handlarz, ktory namietnie sprowadza zza wody..

Pierwsze ogloszenie tez przywedrowalo z Wielkiej Brytanii, nie wiadomo jak z papierami, chociaz gosc chyba rzeczowo w miare pisze, ale miej swiadomosc ze roczny remont takiej zyletki to rownie dobrze jakby go nie bylo. Podjedz, ocen zobacz. Czasem juz po pierwszych ogledzinach okazuje sie czego na pewno nie chcesz.

Jezdziles juz? Czyms? W terenie?

Non è forte chi non cade mai, ma chi cade e si rialza

               

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, niczym nie jeździłem jeszcze.

15 minutes ago, Natalia Cattiva said:

Tego Kata z ostatniego ogloszenia bym sobie odpuscila. Coprawda rocznikowo najmlodszy, ale jest dosc sponiewierany, nawet chlodnica, ktora udkadkiem wdarla sie na jedno ze zdjec (o ile dobrze widze) tez dostala.. Pozatym to handlarz, ktory namietnie sprowadza zza wody..

Pierwsze ogloszenie tez przywedrowalo z Wielkiej Brytanii, nie wiadomo jak z papierami, chociaz gosc chyba rzeczowo w miare pisze, ale miej swiadomosc ze roczny remont takiej zyletki to rownie dobrze jakby go nie bylo. Podjedz, ocen zobacz. Czasem juz po pierwszych ogledzinach okazuje sie czego na pewno nie chcesz.

Jezdziles juz? Czyms? W terenie?

Nie, niczym nie jeździłem jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna zabawka do nauki na kazdym poziomie.. bo z cwiartka w dwupaku to jak juz gdzies ostatnio pisalam, to jak kupic sobie za duze buty.. (start)

Przerabialam temat 🙂

Non è forte chi non cade mai, ma chi cade e si rialza

               

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.01.2020 o 19:42, kaarol napisał:

A macie jakieś rady jak oglądać enduro na co zwrócić uwage przy zakupie? 

Diabel zwykle tkwi w szczegolach 😉

Plastikami nie do konca sie przejmuj, bo czasem jedna gleba moze polamac je w 50%

Zwroc uwage na obrecze (czy sa pobite) , rama (czy jest prosta), jak wyglada naped (łancuch, zebatki)

Zorientuj sie czy sruby i mocowania sa kompletne, czy nie ma 'trytytkowych rozwiazan mizernej jakosci',

Zapytaj wlasciciela co przy nim robil, co jego zdaniem wymaga wymiany..

Non è forte chi non cade mai, ma chi cade e si rialza

               

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...