Skocz do zawartości

Pytanie do posiadaczy Honda CBR 650R


Rekomendowane odpowiedzi

Z racji tego iż nie mam możliwości przymierzyć się do motocykla Honda CBR 650R rok 2019 a planuje jej zakup pytanie te kieruje do ich posiadaczy. Chodzi mi o pozycje na motocyklu. Czy jest ona mocno pochylona jak na typowym sporcie czy może bardziej prosta jak na motocyklu typu naked. Oglądając filmy na youtube obiło mi się o uszy ze pozycja ta jest bardziej wyprostowana ale patrząc na ten motocykl skłaniał bym się ku temu iż będzie ona bardziej sportowa. Pytam dlatego iż mam problemy z kręgosłupem na odcinku lędźwiowym i jazda w mocno pochylonej pozycji mogłaby być dla mnie uciążliwa. Z góry dziekuje za jakąkolwiek odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam co prawda tego motocykla, ale jeździłem nim na jazdach próbnych, bo był w moim rozważaniu. Ostatecznie kupiłem jego wersje naked czyli CB650R. CBR-ka nie ma pozycji jak typowy sport, kierownica jest wyraźnie wyżej, ale też jest się bardziej pochylonym niż na CB650R. To coś pośredniego pomiędzy sportem a nakedem. Jeździłem nim jakieś 2h głównie po mieście i nie odczułem jakiegoś specjalnego zmęczenia, choć na pewno na nakedzie jest wygodniej, stąd wybrałem inny motocykl. Za to bardzo dużo daje owiewka i jazda z wyższymi prędkościami jest o wiele przyjemniejsza.

Myślę, że zanim zdecydujesz warto wziąć go na testy i samemu się przekonać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...