Jump to content
Sign in to follow this  
michoa

Jak działa KIPS w kawasaki ? kxt 250 86

Recommended Posts

witam

Ogarnie mi ktoś po Polsku jak działa KIPS w kawasaki ? skąd bierze napęd ? coś tam znajduje ale na angielskich stronach i niewiele kumam..........żeby się dokopać do tych 2 wałków trzeba zwalić głowicę ale skąd się bierze napęd ?  foto pacjenta dla uwagi , dziwnie się kręci na obroty , jak ma wejść na rezo to najpierw szarpie przerywa , cuda się dzieją , w końcu wchodzi wtedy jest chłosta i szatan ale np na luzie niby się wkręci ale strzał ze sprzęgła go zamula a powinien zwijać ziemię ( to jest silnik kx250 50KM )  świeca , gaźnik , filtr powietrza , takie tam podstawy sprawdzone 12 bar kompresji na zimnym ,  nie mam pewności że zapłon ok bo da się go przestawić i jest dosyć spory zakres obrotów   coś mi się wydaje że coś go dławi na wydechu  ale do zwalenia głowicy trzeba mieć $$$ na uszczelkę a narazie nie mam, dlatego pytam bo jeszcze dymi ostro i nie idzie ustawić wolnych obrotów  zawsze gaśnie....

IMG_4156.JPG

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

http://miszczua.cba.pl