Skocz do zawartości

Regeneracja amortyzatorów


Rekomendowane odpowiedzi

Przednie mozesz zrobić samemu. Trzeba wyminić simeringi, najalć pożadny olej i jeżeli spręzyny są juz zużyte to najlepiej kupić nowe. A jak nie masz kasy to możesz zrobić tuleje na sprężyny.

A najlepiej to było by kupić taki przodzik :D http://www.allegro.pl/show_item.php?item=31641774

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mmmm chciałbym takie :D ale nie mam tyle kasy... Znalazłem temat Wojtasa na temat regeneracji amorów ale nie chce mi się otworzyć :P

 

a co do mojej zawiechy. One nie dobijają tylko jak się wyskakuje to słycyhać stuk, no i jeszcze mają takie dziwne luzy na boki. Jak się rusza kierownicą szybko to można powiedziec że koło reaguje z opóźnieniem na ruch kierą... nie wiem co robić... jak to zrobić... a regeneracje musze miec bo w końcu jak wyskocze to mi koło odpadnie z lagami :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

One nie dobijają tylko jak się wyskakuje to słycyhać stuk

 

Jeżeli słychac taki stuk przy lądowaniu tzn że dobijają. a z tymi luzami to zobacz czy masz półki skrecone.Jeżeli tak to wtedy bedzie problem. A wogle to oglądałeś ten motorek przed kupnem?? bo teraz co drugi temat to Twój, o tym jak mtx sie sypie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

One nie dobijają tylko jak się wyskakuje to słycyhać stuk

Pewnie masz za malo oleju lub dobite max. sprezyny, gdy przednie kolo odrywa sie od ziemi amorki prostuja sie [wyciagaja].

 

się rusza kierownicą szybko to można powiedziec że koło reaguje z opóźnieniem na ruch kierą

Geeez... mi to wyglada na luzy w lagach, czy kolo ma luzy na boki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to tak... jak kupowałem to chyba tego nie było... bo sprawdzałem i nie zauważyłem tego.. dopiero teraz jak zacząłem skakac... zauważyłem że tak się dzieje...

 

dokładnie tak jak napisał Icea_Pl. Jak wyskakuje albo wchodze na koło to gdy amorki się wyciągną to słychać stuk. nie jest to za każdym razem... ale czasami się zdarza :P Tego też nie było... :P Ma luzy w lagach na boki....... tego się najbardziej boje bo nie wiem jak to usunąć.. to się bardzo krzywi... a do cholery nie było tego... :P i jak to usunąć??

Macie pomysły??

 

bo teraz co drugi temat to Twój, o tym jak mtx sie sypie.

 

hymmm nie sypie się... jeździć się da i to całkiem nieźle :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hymmm nie sypie się... jeździć się da i to całkiem nieźle

 

Musiałbyś sie przejechać pożądnym motocyklem to pewnie zmienił byś zdanie. Ta sprawa z amorkami bardzo niebezpieczna jest.

Znalazłem takie coś na allegro http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=31659311

Dogadaj sie z kolesiem moze sam przód sprzeda.

Albo to

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=31712370

Za 25 zł to mały piniądz a naprawa twoich wyjdzie Cie pewnie z 10 razy wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...