Skocz do zawartości

Cieknacy gaźnik Yamaha POMOCY


bols2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ej nie wiecie co to moze byc ze moto lezy jakis czas np przez no i z rurki w gaźniku paliwo zostaje wyrzucone pod siebie (tzn na silnik) słyszałem ze to jest jakis tam bajer zeby gaźnika nie zalewało i nadmiar paliwa wyrzucało ale zaostawiłem moto na miesiac i całe paliwo mi wyrzuciło prawie ;) ;)

Czy w swoich gaźnikach macie taka rurke która wychodzi z gaźnika i ma byc nigdzie nie podpieta :?: Mam takie miejsce zeby ja tam wsadzic ale zawsze jak wsadzam to go dławi i gasnie .Tzn na luzie chodzi ale jak zaczne jechac kurde ludzie pomocy :!: :!: Acha to jest yamaha rd 80

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moto nie lezy na zadnym boku tylko normalnie na podstawce a kranik jest zakrecony a cieknie nie z kranika tylko z gaźnika z takiej rurki mam pytanie czy spotkaliscie sie z takimi gaźnikami

 

Jeżeli cieknie Ci z rurki przelewowej to moze zawiesza Ci sie pływak. A z kranikiem to chodzi o to, że jak zamkniesz kranik to paliwo z baku nie bedzie lecieć do gaznika a jak nie bedzie lecieć do gaźnika to nie bedzie tez z niego wylatywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moto nie lezy na zadnym boku tylko normalnie na podstawce a kranik jest zakrecony a cieknie nie z kranika tylko z gaźnika z takiej rurki mam pytanie czy spotkaliscie sie z takimi gaźnikami

 

Jeżeli cieknie Ci z rurki przelewowej to moze zawiesza Ci sie pływak. A z kranikiem to chodzi o to, że jak zamkniesz kranik to paliwo z baku nie bedzie lecieć do gaznika a jak nie bedzie lecieć do gaźnika to nie bedzie tez z niego wylatywać.

 

Pieknie opisane ;) :lol: :lol: :lol: :lol: ;)

 

Rurka o ktorej mowisz to wezyk kotry ma za zadanie odsaczyc paliwo ktore mogloby zalac swiece.

Przekrec manetke przy zgaszonym silniku, wtedy paliwo powinno poleciec przez wezyk na zew.

Czasami zdaza sie tak, ze przepustnica jest za mocno otwarta [obroty i te sprawy] i paliwo saczy sie do gaznika, a z gaznika przed odplyw na zew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

--------------------------------------------------------------------------------

 

Strzalek_t napisał:  

Cytat:  

Moto nie lezy na zadnym boku tylko normalnie na podstawce a kranik jest zakrecony a cieknie nie z kranika tylko z gaźnika z takiej rurki mam pytanie czy spotkaliscie sie z takimi gaźnikami  

 

 

Jeżeli cieknie Ci z rurki przelewowej to moze zawiesza Ci sie pływak. A z kranikiem to chodzi o to, że jak zamkniesz kranik to paliwo z baku nie bedzie lecieć do gaznika a jak nie bedzie lecieć do gaźnika to nie bedzie tez z niego wylatywać.  

 

 

Pieknie opisane        

 

Rurka o ktorej mowisz to wezyk kotry ma za zadanie odsaczyc paliwo ktore mogloby zalac swiece.  

Przekrec manetke przy zgaszonym silniku, wtedy paliwo powinno poleciec przez wezyk na zew.  

Czasami zdaza sie tak, ze przepustnica jest za mocno otwarta [obroty i te sprawy] i paliwo saczy sie do gaznika, a z gaznika przed odplyw na zew.

 

Tak ale ten sam wężyk odprowadza też nadmiar paliwa jak sie pływak zawiesi. Kiedyś tak w dt miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...