Skocz do zawartości

opinie na temat 1 motocykla


Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze witam wszystkich na forum ( to mój 1 post). Zbieram sie z zamiarem kupna 1 motocykla (nie licze skuterków z lat dzieciństwa). Jak na razie jestem ograniczony budżetem wiec motor musi być raczej nie drogi. Wpadła mi w oko HONDA CB 450, prosze o opinnie na temat tego motocykla, oraz ewentualne inne propozycje na takowy pojazd.

a przy okazji - zastanawiam sie równierz nad jakimś enduro ( o to zapytam w innym dziale) ale skłaniam się raczej w strone motoru szosowego. Z góry dziekuje za wszelkie rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest to jakieś rozwiązanie.

Prosze o opinie na temat hondy cb450 gdyż spodobała mi sie- ale chciał bym poznać opinie fachowców na temat motocykla porównując go do innych motorów w tej klasie. Moze ma jkaieś istotne wady, które bardzo chętnie poznam. Ludzie pomóżcie bo na dniach potrzebuje coś kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć,

jestesmy/byliśmy w tej samej potrzebie

ja jednak już oglądałam hondy cb450, ok, zaznaczam że oglądałam sprzęty rzędu '81 - '85.

moja opinia - odpuszczam

natomiast marzę o suzuki gs 500, tutaj na pewno duuuuużo dobrego o Suzi usłyszysz i, zaznaczam, nie są drogie.

poddaję pod rozwagę

 

i pozdrawiam ;)

Agnieszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja opinia - odpuszczam

zlaeży co oglądałaś, myślę że takie strasze sprzęty(zresztą nie tylko starsze ) kupowane w Polsce mogą mieć dużo nieprzyjemnych niespodzianek...moja Honda była sprowadzona z niemiec..jest w stanie ŚWIETNYM, tania w eksploatacji, części tanie, mało pali, świetna do nauki, na pierwszy moto..chodzi jak pszczólka, pali na dotyk, tylko leję paliwo i poza tym nic..wiec tak pochopnie bym nie oceniała....zależy gdzie i od kogo kupujesz ,a czy to Suzuki czy Honda to już kwestia gustu..jedno jest pewne -- na temat silników Hondy można o wiele więcej dobrego usłyszeć niż na temat silników Suzuki...ale to jeszcze kwestia egzemplarza oczywiście...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam jest napisane wymiana wału 8O . Czyli był zatarty, czy co !! Jak ktoś wsadził 2 tyś a sprzedaje za 3 to jest dziwne. Ja bym poszukał czegoś sprowadzonego w dobrym stanie a nie jakiś polskich produkcji - a teraz takich motocykli jest do oporu.

Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Dobrym egzemplarzem jest Yamaha XS-400 DoHC ('82-88 ) (wystrzegaj się oHC)

sąsiad ma i nigdy niemiał z tym moturkiem zadnej niemiłej przygody.

Wkarzdym razie wiele razy mi się obiło o uszy że:

 

,, Hondy i Yamahy są wieczne``

17353.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleś pisze o wymianie wału i innych części az całe 2000zeta

Wał na dzień dzisiejszy to 3429,34 + VAT

a gdzie reszta?

Serwisowałem już 450ki o przebiegu 80.000km i należało wymienić rozrząd i naciągnąć

łańcuszek wałków równoważących.

Tego kasztana możesz odpuścić ale kierunek masz dobry.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GS 500E to za 3500zł nie kupisz, moim zdaniem jest to dużo lepszy sprzęcik niż CB 450 (lepsze zawieszenie). Ja osobiście na twoim miejscu rozejrzałbym się za Yamahą XJ 550, mój kumpel miał i nie było się na prawdę do czego przyczepić. Śmigał nią przez dwa sezony bez żadnych awarii, jak na taki mały motocykl to była stosunkowo pakowna i wygodna dla dwóch osób, mozna było z niej wycisnąć licznikowo 190km/h i nie żłopała oleju.

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej TOMASSO

Używki nikt Ci nie da za darmo/chyba że tata/

ale komplet panewek musi być nowy

Jeżeli tego tematu nie znasz to sprawdź jakie są problemy z panewkami do japońca.

nara

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...