Skocz do zawartości

Usterki, cześci, stawiam czteropak


wylajtowany
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano, kilka pytań, zależy mi na odpowiedzi, bez kitu stawiam czteropak To tak:

Jeśli chodzi o blokadę w wydechu: https://zapodaj.net/9c80070680249.jpg.html rurka zaznaczona czarną strzałką jest to zawirowywacz spalin? Jeśli tak, to do odcięcia i zaspawać?

 

Druga sprawa mam wrażenie, że zakres manetki jest mały tzn. mało trzeba przekręcić manetkę żeby była do końca, być może mi się wydaje, ale jak sprawdzałem w innym, to było gdzieś o 1.5 bądź nawet 2x więcej.

 

Trzecia sprawa, skuter bardzo szybko wchodzi na maksymalne obroty jest to wina sprzęgła?

 

Czwarta sprawa i ostatnia to są to części które chciałbym pokupować żeby zwiększyć osiągi, tzn. żeby jechał te do 90. Jest to Peugeot Ludix. Części mogą być jak to mówią lekko „tuningowane”. Chciałbym kupić Wariator, rolki, sprzęgło ew. pasek tyle z napędu. Wymienić wydech, gaźnik kupić ze zwiększonymi przelotami czy lepiej samemu rozwiercić? Filtr stożkowy. I przed cylindrem się na razie wstrzymam zanim zobaczę jego stan. I moją wielką prośbą jest podesłanie linków z allegro części w miarę ok na zamianę, ponieważ średnio się znam.

 

Wariator, rolki, sprzęgło
Wydech
Filtr
I ew. nowy gaźnik.

 

Póki co to tyle, z góry ślicznie dziękuje !

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...