Skocz do zawartości

4luna
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Planuję wyjazd na 2oo na Korsykę na ok. 10 dni (razem z przejazdem na wyspę) w terminie pomiędzy 27 maja a 18 czerwca (konkretny okres do ustalenia). To optymalny termin na wyjazd ze względu i na pogodę jak i na ceny. Widziałam, że sporo chętnych na majówkę, więc może i na późniejsza porę ktoś reflektuje? Fajnie byłoby zebrać grupę 4-6 motocykli. Ponieważ od lat uprawiam intensywnie turystykę motocyklową, proszę się nie zrażać tym że jestem kobietą :) Zapraszam do kontaktu.

Edytowane przez 4luna

Nie każdy musi mnie lubić, w końcu nie każdy ma dobry gust :wink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

biorąc pod uwagę fakt, że na drogę do Genui potrzeba 2 dni oraz całej nocy na rejs do Bastii, na Korsykę zostaje ok 6 dni z 10 - na wyspę wystarczy. Gdby jednak czas przygody wydłużyć do dni 14-16, dałoby się z pewnością zobaczyć coś jeszcze.

Chyba, że nie masz więcej czasu.

Ukłony. Sławek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Austria Grossglockner,Włochy stelvio i krzywą wierze zobaczyć, Wenecja, Francja tam Lazurowe Wybrzeże objazd przełęczy i plażowanie

Prosiłabym nie zaśmiecać wątku który założyłam. Kurcze, wyraźnie napisałam o co mi chodzi i jaki mam plan a kilka postów zupełnie nie w temacie. Dziękuję za uszanowanie.

Nie każdy musi mnie lubić, w końcu nie każdy ma dobry gust :wink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Będę trzymał rękę na pulsie. Z mojej strony jest pewne uwarunkowanie - mam interes w okolicach Wenecji, który zajmie mi pół godziny, ale dla mnie to obowiązkowa pozycja w przemarszu. Myślę jednak o pełnych dwóch tygodniach (a nawet więcej, gdyby sprawę zacząć 31 maja, czyli w święto), a także rozważam trasę alternatywną - dookoła Półwyspu Iberyjskiego. Prom z Genui do Barcelony. Z powrotem tą samą trasą.

O Korcyse także myślę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra już nie będę śmieci ta pociąg dobry pomysł

 

Dobra już nie będę śmiecił ta pociąg dobry pomysł kombinuj dalej

Widzę, że nie jesteś w temacie, więc się z Tobą podzielę http://www.nightjet.com/en/ausstattung/automotorrad/in-italien.html

Nie każdy musi mnie lubić, w końcu nie każdy ma dobry gust :wink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc

w 2015 bylem na korsyce, jak masz ochote to looknij na moja strone, moze z czegos skorzystasz www.motury.com.pl -> wyprawy -> 2015

 

pzdr seb@

"The most important is the journey rather than getting to your destination"

 

http://www.motury.com.pl

 

facebook.com/afterhoursPL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Gdyby termin nie był sztywny to zapraszam do wyjazdu z nami.

Jedziemy 22 czerwca pociągiem z Wiednia i wracamy 1 lipca na kołach.

Jedzie nas 5-6 moto w wieku około 40 lat.

Jak masz ochotę się dołączyć to zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Cześć,

Planuję wyjazd na 2oo na Korsykę na ok. 10 dni (razem z przejazdem na wyspę) w terminie pomiędzy 27 maja a 18 czerwca (konkretny okres do ustalenia). To optymalny termin na wyjazd ze względu i na pogodę jak i na ceny. Widziałam, że sporo chętnych na majówkę, więc może i na późniejsza porę ktoś reflektuje? Fajnie byłoby zebrać grupę 4-6 motocykli. Ponieważ od lat uprawiam intensywnie turystykę motocyklową, proszę się nie zrażać tym że jestem kobietą :) Zapraszam do kontaktu.

 

Hej ,ja planuje 27 Maja wyjechac mam 2 tygodnie czasu ,jezeli Ci odpowiada to daj znac ,Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...