Skocz do zawartości

Cagiva Mito 125


Gość Traa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Aha wielkie dzieki! Coś mi kumpel gadał, że jeżeli tłoki są żeliwne to w razie jakiejś poważniejszej awarii tylko pierścienie trzeba bedzie powymieniać...... :smile2: Wiecie może jaki jest bezpieczny (bez potrzeby wymiany połowy silnika ;) ) przebieg dla takiej 125? Słyszałem że żyją dośc krótko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Mito tak jak u Nsr czy Rs sa stosowane cylindry aluminiowe by uzyskac jak najwieksza moc. Przy zeliwnych byloby pare konikow mniej i latwiej byloby zatrzec.

Odzież, części i akcesoria do motocykli, skuterów i ATV

Wszystkie marki w jednym miejscu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze ma ktoś taką do sprzedania?
Słyszałem że żyją dośc krótko...

niestety nie mam cagivy ani nic w stylu sciga, ale mam do sprzedania klasyczny motocykl pojemnosc 125, w tym sezonie zrobilem prawie 5000km bezawaryjnie wiec jak cos to sie zglos :D moto takie jak w avatarze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe slyszalem o takiej... max to okolo 40km i to blizej 30 niz 40... ze 125... a 600? napewno powyzej 60... a wiekszosc teraz w okolicach 100km... więc o czym mowa... pozatym kupujac tak wyzylowana 125 musisz sie liczyc (tym bardziej przy streftajtowaniu) że jej żywot będzie krotki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NSR'ka niczego sobie:D a mówiąc niewyzylowana 600 mam na mysli jakiegos chopperka z V-ką(np. taka virago) bo oczywiste ze zadna 125 nie rowna sie z np. Banditem... ja jak narazie zakochałem sie w cagivie mito..... piękny sprzet.... i kusi mnie te 7 biegow:) ale i tak musze sprzedac dotychczasowe moto zeby cus kupic.... tak wiec może ktos chce kupic jinchenga knighta 50? albo sprzedac mito pow. 1995 roku? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

interesuje mnie 125 z osiągami jak w niewyzyłowanej 600 i przy tym taka ktora da mi możliwosc streetfighter'owania
mówiąc niewyzylowana 600 mam na mysli jakiegos chopperka z V-ką

no bo przeciez kazdy wie ze choppery zostaly stworzone do "streetfighter'owania " :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...