Skocz do zawartości

883 na 1200?


Rekomendowane odpowiedzi

Lepek - jak chceszz to zrobić na "kicie" to ciezko to skopać. Trzeba tylko sprawdzić jakosć tego kitu co kupisz pod kątem jakości, sprawdzić pasowania, i jak wszystko jest zgodne ze sztuką, nie ucierpiało w transporcie to montowac... zachowac czystosć, poskładac zgodnie ze sztuką i bedzie hulać...

Pamietaj tylko, ze w miare jedzenia apetyt rośnie wiec czasem warto zrobić coś wiecej, aby za sezon nie było znów czuć malizną... ;)

 

Odnośnie tego moda ja napisałem poprostu co o tym mysle, ale normalną sprawa jest podejście hobbistyczne, ja tez w swoich HD robie takie inwestycje, któe z ekonomią i pragmatycznym podejsciem do sprzeta mają niewiele wspólnego. Wiec poniekąd Cie rozumiem.. :rolleyes:

Jednak wole o tym napisac tak - prosto z mostu, niz owijac w bawełnę coś co może Cie przerosnąc, a czasem nawet i samego mechanika.

Ale z kitem jest to droższe - ale i tez bezpieczniejsze...

Ten drugi zestaw, który podałeś jest OK. A nawet bardzo OK... :)

Tylko trzeba go sprawdzić przed założeniem, bo czasem im tez cos nie wyda albo w transporcie sie uszkodzi.

Edytowane przez FIS

"Radość z jazdy zaczyna się tam, gdzie kończy się ekonomia.''

Autoryzowany dealer S&S Cycle

site-logo-badge.png

https://harley-parts.pl/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He Ks tez tak kiedys myslalem zaczynajac przygode z HD i to samo napisalem Fisowi ze ciezko poprawia sie fabryke HD, ale to nie HONDA i przy rozebraniu silnika i porownywaniu czesci zamiennikow innych firm, okazalo sie ze fabryczne wypadaja blado.

W HD mozna poprawic fabryke, a czy warto to kwestia indywidualna, dla jednego warto dla innego nie warto.

W stanach taka przerobka kosztuje okolo 5$ kola prywatnie bo serwis bierze wiecej, a caly nowy moto 12, ludzie jednak przerabiaja. Co do Pana Kazia to mozesz sie myslic i to bardzo, specjalisci z HD lub innych firm moga im buty wiazac, tylko,

 

Robert,

 

znajac Stany wiem, ze jakosc jest od A do Z.

 

Co do mechanikow to rowniez wiem, ze maly warsztat nie koniecznie musi zajmowac ostatnie miejsce, bo czlowiek i jego umiejetnoisci sie licza + park maszyn i jak sie nimi umie operowac i co ma sie w recach :icon_mrgreen:

 

I aby byc zlosliwym zapytam sie ilu takich wlasnie fachowcow masz na rynku ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

polskim ? :icon_mrgreen:

 

Ja mimo, ze niemam najlepszego zdania o wiekszosci fachowcow stwierdzilem, ze jednak i w PL sa ludzie o wybitnych kwalifikacjach, gdy w Niemczech 4 rusznikarzy rzucilo recznik a Polak naprawil gratisowo !

 

 

 

To jest dobre rozwiązanie jak np. klęknie oryginalny silnik 883. więc i tak czekają wydatki, to lepiej już pójść w kit 1200 i cieszyć się mocniejszym sprzętem.

 

Tommo,

 

i tu podpisuje sie wszyskimi recami i girami ! :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie!:)

 

Rzeczywiście zastanawiałem się bardziej nad kitem bo boję się rozwiertów w moim ukochanym HD :D

Uwielbiam wygląd mojego moto ale czasem zdarzało mi się odcięcie przy wyprzedzaniu, czasem trochę brakuje mocy. Ale jeszcze pewnie 1 lub max 2 sezony pośmigam.

Potem chyba rzeczywiście kupię nowego Roadstera lub Irona 1200 (chodzi jeszcze za mną BMW R NineT, gdyby tylko miał dźwięk HD to bym brał) o ile jeszcze będą produkować. Zobaczymy :)

 

Bardzo dziękuję za wszystkie opinie! Jeszcze miesiąc maks dwa i otwarcie sezonu!!!:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(chodzi jeszcze za mną BMW R NineT, gdyby tylko miał dźwięk HD to bym brał) o ile jeszcze będą produkować. Zobaczymy :)

 

Lepek

 

Naprawde kupujesz moto ze wzgledu na dzwiek ?

 

Ja myslalem, ze licza sie wlasciwosci jezdne :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(chodzi jeszcze za mną BMW R NineT, gdyby tylko miał dźwięk HD to bym brał) o ile jeszcze będą produkować. Zobaczymy :)

 

Lepek

 

Naprawde kupujesz moto ze wzgledu na dzwiek ?

 

Ja myslalem, ze licza sie wlasciwosci jezdne :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Jakby się liczyły właściwości jezdne to wszyscy by jeździli japończykami:D

Dźwięk to podstawa:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He Ks tez tak kiedys myslalem zaczynajac przygode z HD i to samo napisalem Fisowi ze ciezko poprawia sie fabryke HD, ale to nie HONDA i przy rozebraniu silnika i porownywaniu czesci zamiennikow innych firm, okazalo sie ze fabryczne wypadaja blado.

W HD mozna poprawic fabryke, a czy warto to kwestia indywidualna, dla jednego warto dla innego nie warto.

W stanach taka przerobka kosztuje okolo 5$ kola prywatnie bo serwis bierze wiecej, a caly nowy moto 12, ludzie jednak przerabiaja. Co do Pana Kazia to mozesz sie myslic i to bardzo, specjalisci z HD lub innych firm moga im buty wiazac, tylko,

 

Robert,

 

znajac Stany wiem, ze jakosc jest od A do Z.

 

Co do mechanikow to rowniez wiem, ze maly warsztat nie koniecznie musi zajmowac ostatnie miejsce, bo czlowiek i jego umiejetnoisci sie licza + park maszyn i jak sie nimi umie operowac i co ma sie w recach :icon_mrgreen:

 

I aby byc zlosliwym zapytam sie ilu takich wlasnie fachowcow masz na rynku ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

polskim ? :icon_mrgreen:

 

Ja mimo, ze niemam najlepszego zdania o wiekszosci fachowcow stwierdzilem, ze jednak i w PL sa ludzie o wybitnych kwalifikacjach, gdy w Niemczech 4 rusznikarzy rzucilo recznik a Polak naprawil gratisowo !

 

 

 

To jest dobre rozwiązanie jak np. klęknie oryginalny silnik 883. więc i tak czekają wydatki, to lepiej już pójść w kit 1200 i cieszyć się mocniejszym sprzętem.

 

Tommo,

 

i tu podpisuje sie wszyskimi recami i girami ! :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Ks jak znasz stany to wiesz ze duct tape trzyma je w kupie :)

Takich Kaziow Stasiow itd fachowcow z prawdziwego zdarzenia jest w Pl mnostwo, cieszcie sie ze macie ich pod reka bo

sa niedoceniani, robia za pol darmo a nieraz calkiem za darmo, za dobre slowo, sa wykorzystywani, malo kiedy znajac swoja prawdziwa wartosc, wartosc pracy ktora wykonuja na najlepszym swiatowym poziomie za setny ulamek sumy parciarza z Niemiec czy USA lub innego landu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...