Skocz do zawartości

Rumunia czerwiec 2018


Marek49
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Marku,jakim motorem jedziesz i masz jakies ograniczenia wiekowe,oczywiscie mysle o wyjezdzie do Rumuni?

Witaj Jerzyk-Nyc

Jeżdżę szosowo-turystycznym Suzuki GSX 650... ograniczeń wiekowych nie mam oprócz jednego, ewentualne towarzystwo musi być pełnoletnie i posiadać prawo jazdy :)

Mam 49 lat i staram się jeździć rozsądnie

Pozdrawiam Marek

ps. co robię na moto i gdzie jeździłem można zobaczyć na facebooku : gsx.suzuki.75

Edytowane przez Marek49
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witaj Jerzyk-Nyc

Jeżdżę szosowo-turystycznym Suzuki GSX 650... ograniczeń wiekowych nie mam oprócz jednego, ewentualne towarzystwo musi być pełnoletnie i posiadać prawo jazdy :)

Mam 49 lat i staram się jeździć rozsądnie

Pozdrawiam Marek

ps. co robię na moto i gdzie jeździłem można zobaczyć na facebooku : gsx.suzuki.75

Przykro mi ale nie mam FB.Reszta pasuje.

 

Poludnie Polski tez jak najbardziej.Ja mieszkam w Krakowie,wiec odpada podroz przez caly kraj np.z Koszalina.

 

Co prawda jestes mlodszy o 10 lat ale jakos moze wytrzymam ze "smarkaczem";-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi ale nie mam FB.Reszta pasuje.

 

Poludnie Polski tez jak najbardziej.Ja mieszkam w Krakowie,wiec odpada podroz przez caly kraj np.z Koszalina.

 

Co prawda jestes mlodszy o 10 lat ale jakos moze wytrzymam ze "smarkaczem";-)

przepraszam że dopiero teraz odpowiadam, ale wykonuję tzw wolny zawód, czyli czasami leżę bykiem w domu tydzień, a potem przez tydzień "nie mam czasu taczki załadować"... Jerzyk, czyli jak rozumiem Twoje posty, jedziesz, tak? proszę znajdź chwile i zadzwoń lub puść strzałkę, to oddzwonię, przypominam nr 601619907. miłego spokojnego wieczoru, pozdrawiam Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jest już jeden biker bardzo mocno zdeterminowany by jechać. Witam Roberta "na pokładzie". Termin wyjazdu ze względu na możliwości Roberta został ustalony. Wyjeżdżamy 9 czerwca sobota. Powrót 14 czerwca. Zbiórka okolice Rzeszowa lub Dębicy. Szczegóły dogramy :)... pierwsze dwa dni to zwiedzanie a dwa kolejne jazda w górach. Pozdrawiam zainteresowanych Marek

Edytowane przez Marek49
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wszystkie fachowe uwagi o zamykaniu opon itp. Pozwolę sobie przypomnieć kilku podnieconym forumowiczom ze wbrew ich tezom wyjazd zaplanowany jest na czerwiec a nie maj. A Traforgaska jest przewidziana na koniec wyjazdu. To taka "wisieńka na torcie". W połowie czerwca. Może to nie było napisane wprost ale kilku forumowiczów zrozumiało.... temat zamykam. Znaleźli się chętni na wyjazd. Dziękuję za zwrócenie uwagi na moje zapytanie.... pozdrawiam wszystkich kochających dwa koła... i tak jak ja szukających tego jednego winkla...- kto kocha moto ten wie o czym mówię😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...