Skocz do zawartości

Problem z paleniem RIEJU RS2


Aka69
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nie wiem czy dobrze założyłem temat w dobrym dziale ale jestem tu pierwszy raz

 

Od niedawna posiadam motorower marki Rieju RS2 matrix 50cc

Jakiś miesiąc temu po zerwaniu łańcucha z powodu zużycia materiału pościnało mi trochę śrubki mocujące zębatkę do koła... jeździł normalnie nie było żadnego problemu z paleniem itp. :huh:

Ostatnio mi się urwała całkowicie zębatka... po tym jak wstawiłem moto do garażu... nie był palony ani nic po prostu stał...

Dziś naprawiłem usterkę prze gwintowałem otwory przymocowałem zębatkę...

Wszystko cacy próbuję zapalić z rozrusznika... zero odzewu tylko takie szybkie stukanie przekaźnika i szybko latająca wskazówka na obrotomierzu na samym dole... natomiast gdy próbuję odpalić z "pychu" zapinam jedynkę i przednia zębatka wcale się nie kręci i koło się blokuje i się ślizga nawet na twardej i suchej nawierzchni... :banghead:

 

Moto to Rieju RS2 matrix 2005 rocznik

 

Proszę o wyrozumiałość to moje pierwsze moto i pierwszy raz na tym forum

Załączam przykładowe zdjęcie z internetu mojego motocykla :mad: :blink:

Edytowane przez Aka69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli to stukanie w przekaźniku może być spowodowane rozładowanym akumulatorem ?

 

 

Problem rozwiązany ;)

Problem jest rozwiązany dopiero po opisaniu tu, na forum.

Po to, żeby następny przeczytał i samodzielnie sobie poradził.

Zatem czekamy na szczegóły.

 

Żużu77, R12RT '05, Cieszyn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...