Skocz do zawartości

Pomocy, potrzebna porada. Czarny piątek = kask :)


Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko

 

Na wstępie chcę powiedzieć ze cała ta akcja z czarnym piątkiem zepsuła mi spokojny wieczór smiley-1_24.png

Wpadłem na ofertę dwóch sklepów AceBiker i Motovit.

Kask, myślałem nad zakupem HJC FG-ST. Ma 5 gwiazdek w ocenie sharpa i jest w akceptowalnej prze zemnie cenie. Jako że do wiosny jeszcze jest trochę czasu to nic a nic nie przymierzałem z ciuchów i w sumie to tak tylko się dopiero rozglądałem za ciuchami a nie żebym już jakieś konkretne wybierał. I ten kask jutro w sklepie AceBiker jest z 30% rabatem wiec chyba grzech nie skorzystać tym bardziej że jest to blisko mojej pracy.

Natomiast w drugim sklepie ten kask też jest tylko że z 20% rabatem i tylko na zamówienie więc lepiej w tym pierwszym, ale tutaj też jeszcze są buty o których myślałem, mianowicie Alpinestars SMX 6 niestety też tylko na zamówienie wiec musiałbym je gdzieś indziej przymierzyć przed ewentualnym zamówieniem.

 

Co sądzicie o tym kasku i o tych butach? Warto się rzucić na tą promocje czy w przyszłym roku i tak będą taniej niż są teraz w standardowej cenie? Macie jakieś doświadczenie z tymi sklepami? I czy te buty to nie będzie przesada na motocyklu typu naked? smiley-1_24.png Potrzebny mi jakiś głos rozsądku smiley-1_24.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kask dobry, choć może być trochę mało wystarczający na nakeda - ale to już Twoja sprawa. Na pewno nie da się przegiąć z poziomem bezpieczeństwa stroju, więc takie obawy możesz odrzucić.

Zastanów się tylko czy warto tracić 5 lat gwarancji i 2 lata ubezpieczenia kasku (po dzwonie drugi za pół ceny). Może lepiej starguj coś z ceny butów a kask bierz w cenie detalicznej, bo potem koszty wyjdą większe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie cos porzadnego na lata z oferty Arai lub Shoei i nie w PL tylko prosto z Japoni. Ja kupuje wiele lat rozne rzeczy jak narzedzia specjalistyczne itd. i sie nigdy nie zawiodlem. Kaski kupuje w tym sklepie https://japan.webike.net/ Gdybys kupowal nie zapomnij odblokowac konta na przelewy, bo ci te zydy w trosce o ich/twoje pieniadze przelew wstrzymaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arcer jak widać na podaj przez Ciebie stronie, nie tylko

 

 

W Dobrych Sklepach Motocyklowych Black Friday trwa cały tydzień! Sprawdź, gdzie są najlepsze okazje!

W Dobrych Sklepach Motocyklowych już od początku października trwa wielka Jesienna Wyprzedaż. W Black Friday podkręcamy rabaty jeszcze bardziej! Teraz wybrane kaski, kurtki, buty, spodnie, rękawice i całą masę innych akcesoriów kupisz taniej nawet o 30%!

Planujesz sprawić ojcu pod choinkę kask? Szukasz dla żony-motocyklistki fajnej kurtki na prezent? Przytarłeś kombi i chcesz dorwać nowy nieco taniej? Zapraszamy do wybranych Dobrych Sklepów Motocyklowych - tu zrealizujesz każdy z tych celów!

Nie wiesz jeszcze, czego szukasz? Nasi eksperci pomogą Ci dobrać najlepszy sprzęt w najlepszej cenie.

A poza tym:
– produkty kupione w ramach Jesiennej Wyprzedaży (w tym Black Friday) są objęte bezpłatnym programem 5 lat gwarancji
– produkty kupione w ramach Jesiennej Wyprzedaży (w tym Black Friday) są objęte bezpłatnym programem Assistance

Edytowane przez adi715
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie cos porzadnego na lata z oferty Arai lub Shoei i nie w PL tylko prosto z Japoni. Ja kupuje wiele lat rozne rzeczy jak narzedzia specjalistyczne itd. i sie nigdy nie zawiodlem. Kaski kupuje w tym sklepie https://japan.webike.net/ Gdybys kupowal nie zapomnij odblokowac konta na przelewy, bo ci te zydy w trosce o ich/twoje pieniadze przelew wstrzymaja.

Robiłem zakupy w webike. Potwierdzam, mają mnóstwo fajnych rzeczy ale niestety spore koszty wysyłki plus cło i najgorsze vat :(..... Także co do ceny to trzeba dobrze przekalkulować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, trwa jeszcze "czarny weekend" więc jeszcze napiszę. Ja robiłem zakupy w Motocard.com, ceny mnie pozytywnie zaskoczyły. Polecam zerknąć. Nie wiem jak wysyłka w inne kraje ale w DE darmowa.

 

Wysłane z mojego Cat'a S60 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem zakupy w webike. Potwierdzam, mają mnóstwo fajnych rzeczy ale niestety spore koszty wysyłki plus cło i najgorsze vat :(..... Także co do ceny to trzeba dobrze przekalkulować...

Clo, vat, ja pierdziele... ale was dymaja, ja nic nie place, tylko koszt wysylki kasku okolo 40 $ 4-5 dni i mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...