Skocz do zawartości

<<<MOJA HONDA>>>


Rekomendowane odpowiedzi

nie kłućcie się... Prędkość mojej hondzi była sprawdzana z DERBI SENDA R oraz GILERA RUNER ( nie odmieniałem żeby nie zrobić błędów) Ja mam z tyłu zembatke 46. z przodu nie wiem ale moge policzyć ;)

 

Jeżeli chodzi o składanie jednego silnika z dwóch.. Moge spróbować. Ale to dopiero w zime.. bo chce sobie jeszcze teraz pośmigać.

 

A co w starym jest nie tak

 

no troche nie tak jest... cylinder do szlifu, tłok do wymiany, pierścionki, łożyska na wale, regeneracja wału, może i by się coś jeszcze znalazło... ide poszukać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki że nie edytje ale to bardzo ważna sprawa!~! Rozłożyłem stary silnik od hondy i posypała mi się skrzynia!! ;) nie wiem jak to się stało... Niby ją złożyłem ale jak ruszam dźwignią zmiany biegów to w ogóle nie chce się krzywka ruszać ;) ludzie pomocy ;) rozkładał ktos kiedyś skrzynie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to tak... na początku przyglądałem się temu silnikowi i wiem jak mają być wodziki pozakładane... także skrzynia jest złożona... a te bolce od wodzików wchodzą w zmieniacz. Problem w tym że posypały mi się też zembatki... i nie wiem jak one mają być założone.. np. jest jedna która ma z jednej i z drugiej strony bolce. Tylko że po jednej ma krótsze i cieńsze a po drugiej grubsze ;) cholera i jak to teraz założyć ;) Jest jeszcze jedna możliwość... ten wałek od wodzików wytarłem z oleju i go nie nasmarowałem... może być (chyba) tak.. że poprostu wodziki nie chcą po nim chodzić.. ;) POMOCY !!! :| dzisiaj ja wróce ze szkoły to jeszcze posiedze przy nim...

 

ps.: Strzałek... nasz tor jest już w fazach wykończeniowych :mrgreen: jak będziesz na gg to pogadamy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za bardzo nie chce mi sie wieżyć Rozek że ten MBX pujdzie 95km/h ale jak ma odpowiednie zębatki to może tyle iść ale ma pewnie długie biegi, mojego kumpla DT(80) ma zęby 17-51 i 115km/h we dwóch ze sportowym wydechem, a moja DT(80) która ma zęby 13-54 idzie 90 ale z 2jki na gume idzie  :twisted:

 

nie wiezysz ?? twoja sprawa

a co do porownania z dt to nie bardzo udane, bo wkoncu to enduro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok skrzynia złożona... czyba działa.. dzisiaj rozebrałem troche honde ;) i mam kilka problemów. tylni błotnik jest kompletnie popenkany.. KUPIĘ TYLNI BŁOTNIK DO HONDY MTX HD09. Oraz mam jeszcze jeden problem... a nawet duży.. mam ukręconą szpilke do której przykręca się kolanko :buttrock: ... nie mam jak jej wykręcić... wbicie śróbokrenta zakończone niepowodzeniem, próba zakontrowania i wykręcenia też... naciąłem ją i chciałem wykręcać śróbokrętem... ułamała się ;) i co ja mam teraz zrobić?? jakieś pomysły?? :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok szpilka wykręcona !! wbiłem na nią klucz nasadowy 7 a w niego śrubokrent. śrubola złapałem wieeelką żabą i się pięknie odkręciło...jednak sprawa błotnika nadal aktualna!!!

 

DOPISANE. Mam okazję (chyba okazję) kupić tylni błotnik do yamahy dt. Pytanie czy pasuje do hondy mtx?? i czy cena 40 zł to nie za dużo za błotnik?? tak samo za 40 zł mam do kupiena błotnik do przodu.. Co wy na to??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Moim zdanie wszystko z tym MTX jest GIT.

Nie podobaja mi sie tylko koła!!!

Co do jej wyglądu... coś mi w niej nie pasuje. Nie ma tego "czegoś" co powinno się podobać w motocyklu. Może przesadzam ale takie są moje odczucia...

Twoje odczucie dobrze ci mówi.

Jak ona może mieć spoko wyglą jak kaloseria jest w takim stanie?? :banghead:

Musisz ja przyprowadzic do stanu bdb, to ja ci gwarantuje, że twoje odczucia się zmienią!!!!!!!

A co do kół.... nie podobaja mi się!!!! :crossy:

BEZ OBRAZY, ale to jest moje zdanie!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...