Skocz do zawartości

PILNE!pomocy! Czy można takiemu sprzedać ZXRa 750 ?


Rekomendowane odpowiedzi

po przeczytaniu wypowiedzi coś mi sie widzi że większośc bikerów zapomniała jak kupowali swój pierwszy dorosły motorek. Gościu przejedzie pierwsze 100 metrów i sam poczuje że toto nieżle zadupia.Jak nie będzie w ciemie bity to da na luz,a jak nie to HMWD ,nie nadaje się i wcale mi go nie będzie żal. :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaraj się namówić gościa na coś mniejszego. Niech nie zapoznaje się z japońską technologią poprzez kontakt z glebą. Taki przesiadł się z Sima i uważa, żę umie jeżdzić na motocyklu. Wyprowadż go ztego błędu.

Chyba troszke spuźniłes sie z tym postem :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kupiec" sie uczy wczoraj bylem u niego i odpowietrzalem kawe bo kranika nie odkrecil :mrgreen: a poza tym koles urwal lewy tylny kierunek bo jezdzi scigiem po piaskowej drodze :banghead: nie ma jak zabawa w zrywy -rodzice nie puszczaja go na asfalt bo sie boja ale kiedy tylko nie patrza to synek na prostą... :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koles mieszka prawie w miescie - jakies 1.5 km od centrum nie bede "sypal" nazwami bo po co namiary :mrgreen: a kask narazie taka "jogobela" czyli bialy tiger bez szybki :banghead: wiem ze to przegiecie ale ma sobie cos kupic <kask + kombinezon i reszta> na zime bo wtedy beda przeceny. :smile2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel kupil honde cbr 600 z 99 , motorek za 20tys miesiac wczesniej ja kupilem mojego srada. Mamy taki osrodek szkolenia kierowcow przy boisku , szedlem grac z kumplami , i przechodzilem obok osrodka , patrze stoji piekna lsniaca cbr a gosc cwiczy osemke na mz oczywiscie ide zagadac , dowiedzialem sie ze wlasnie zdaje na prawko jest super zadowolony z motocykla ze jest super mocny. Pozegnalismy sie tak ze spotkamy sie kiedys jak on bedzie mial prawko bo mu ojciec narazie nie daje duzo jezdzic. Niestety nie bylo dane nam sie juz spotkac bo gosc mial wypadek i nie bedzie juz normalnie chodzil , malo mu nogi nie amputowali.

Mial pecha , ale wypadek byl z jego winy bo przecenil umiejetnosci no i poniosla go fantazja w terenie zabudowanym jechal 140(wg. Policji) a podobno 190.

 

Moral z tego taki ze jak gosc jest napalony to dobrze , ja sie napalam na wyglond i ogolnie , a dla wielu gosci liczy sie ile ma koni ile ma do sety itp. Ostatnio na allegro widzialem ogloszenie gosc zamieni audi 80 na motocykl scigacz od 100 koni w zwyz , zaloze sie ze gosc ktory tak pisze nie ma pojecia o motocyklach tylko kumple drechy powiedzialy ze jak ma 100 koni to juz ciągnie niezle.

Ja tam jezdze sobie bezpiecznie i mimo ze wielu z was mowilo ze rozbije sie na pierwszym zakrecie to mi dobrze idzie, dlatego nie ma co oceniac goscia po tym co kupuje tylko trzeba znac jego charakter. Swoja droga kto nie lubi czasem odkrecic manetki i widziec oddalajace sie w lusterku katamarany trzeba tylko wiedziec kiedy sobie mozna na to pozwolic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez nie napisalem ze koles przesiadajacy sie z 50 cm3 na 750 musi od razu zaliczyc zejscie z tego swiata wszystko zalezy od tego czy ktos ma "poukladane" w glowie jezeli nie ma to wiadomo co sie z nim stanie... kazdy kto jezdzi na scigu lubi sobie odkrecic bo po to kupujemy takie motorki,to nas kreci lecz wiemy ze odkrecac mozemy tylko wtedy gdy mamy "pewna" sytucje ze nikt nie wyjedzie,zajedzie itp. choc nieraz zdarzaja sie wyjatki ze ktos sie przejechal na wlasnej intuicji -niestety ale nie mozemy przewidywac za innych...

Mysle ze ten temat ktory zalozylem przydal sie bardzo a ten koles od 750tki narazie jezdzi po piaskowej drodze bo rodzice go pilnuja ale od czasu do czasu wyskakuje "zaznac asfaltu" i mysle ze sie nauczy techniki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...