Skocz do zawartości

nie mój kabel elektryczny przez mój garaż


michoa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam

Wiem że temat brzmi kretyńsko ale nie za bardzo potrafię w jednym zdaniu sformułować o co mi chodzi -już opisuje :D

Generalnie przyszedł ostatnio jakiś czesiek i płakał mi czy nie dałoby rady przez mój garaż przeprowadzić kabla bo on chce mieć prąd a z jakiś względów nie może mieć puszki/przyłącza na ścianie ( być może dlatego że jego garaż jest w środku szeregu , plecami przytulony do innego garażu ? a mój jest jakby na początku szeregu i ma jedną ścianę wolną ) no i ja w sumie najpierw stwierdziłem że żaden problem ale jak zaczął marudzić że chce miec zgode na piśmie to już przestało mi się podobać :D

 

I teraz teoretycznie najlepiej byłoby powiedzieć sp****aj i nie pakować się w żadne takie układy , ale wyjdź teraz z cebulą na wojnę już i tak atmosfera jest średnia , potem będą mi świnie podkładać i na milicje dzwonić a święty nie jestem i może by z nimi jakiś kompromis wypracować ? jak wygląda umowa na papierze że zgadzam się na taki kabel ? to się podpisuje na ileś lat czy bezterminowo ?

 

druga sprawa wiem że jak państwówka robi takie rzeczy to nikt się nie pieści i gwałtem ryją ci podwórko i ciągna drut czy rurę , u mnie był stary dziadek na osiedlu co miał sławojkę i nie chciał kanalizacji ale pech chciał że jego podwórko było na trasie planowanej nitki , blokował , strajkował że nie będa mu ogródka ryć w końcu go zaszczuli że będzie płacił kary za blokowanie jakiejś inwestycji i wpadli mu , zniszczyli całe podwórko wjebali jeszcze studzienkę na środku i tyle -kurewskie szmaty systemu

 

 

i teraz zastanawiam się czy z prądem nie będzie tak samo tych garaży w szeregu jest z 10 w szeregu , każdy to własność ( nie żadna spółdzielna ) w zasadzie są tylko 2 wolne ściany bo do tych 10 plecami są przytulone inne , więc puszka teoretycznie albo trafi na moją albo na drugą skrajną , czesiek intensywnie lata żeby ludzie chcieli prąd podobno już 2 chętnych jest , ja np nie chce nie opłaca mi się i najchętniej bym ich pogonił ale już pisałem , pozatym jak finalnie ma się skończyć że siła mi wpadną ten cholerny kabel kłaść to może lepiej się za wczasu po dobroci dogadać ? jest opcja na jakąś kasę chociaż za użyczenie garażu pod kabel ?

 

ogarnia ktoś w ogóle prawo budowlane czy jak facet ma garaż w środku szeregu to nie może mieć np skrzynki przed garażem albo w i podłączenie pod ziemią albo linią napowietrzną ? bo może on chce mnie w bambuko zrobić żeby taniej było tylko ?

 

z góry dzięki za porady

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiek, oddaj to co masz i wyprowadz sie gdzie indziej.

 

U mnie nikt na moj grund wejsc nie moze, ze gazownictwo czy elektrownia chcieli cos robic to przysylali pisemko o zgode. Zadnej samowolki niema bo czasy inne.

 

Nie pasi Ci to po prostu nie wydawaj zgody i niech kolo ciagnie inna droga. Kumam, ze puszczenie lini inna droga wydluzy zarowno dlugosc kabla jak i emituje koszty, ale co to kogo obchodzi. Bedziesz chcial pozniej cokolwiek zrobic i nie bedziesz mogl, bo zgode pisemna wydales, sam na siebie bat krecisz !

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym to załatwił tak

ja nie mam nic przeciwko , chcesz to rób . Jak chcesz papier zgody notariusza i zmianę w konstytucji to spadaj . Wybór należy do ciebie

Moim zdaniem salomonowe rozwiązanie - pokazujesz dobrą wolę

A kasę ?? powiedz żeby postawił flaszkę albo dwie i tyle drunk.gif

Edytowane przez kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zażądaj 100 tys euro :biggrin:

Zapytaj po prostu czy będziesz miał z tej inwestycji jakieś profity, jeśli nie to graj na czas

(ze musisz sie z tym przespać , przemyśleć i jakieś takie ;) ) jeśli będzie im zależało to sami przyjdą i coś zaproponują :flesje:

"Gdy szykuję śniadanie, zwykle se o korkach słucham, jak tkwią te ch*je w tych jebanych autach."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...