Skocz do zawartości

Co sadzicie o motorowerze BETA 50


Plocho
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

bierz yamahe dt albo honde mtx :!:

edit--> ku*** sorry mój błąd

kiedyś trochę interesowałem się kupnem yamahy dt albo wlasnie hondy mtx

i zapamietałem że suzuki było gorsze od konkurentów

tylko że nie zapamietałem że to było ts a nie rmx ;)

aha zazwyczaj pisze posta jesli mam cos konkretnego do powiedzenia

tylko teraz mnie troche ponioslo

do moda: proszę wykasować tego posta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierz yamahe dt albo honde mtx :!:

;)

K*rwa człowieku, jak nie masz nci do powiedzenia to się nie odzywaj, jak juz coś chcesz powiedzięc to rozwiń swoje mysli bo za dużo z tego zdania (Sic!) nie zrozumiemy, jak zauwazyłęś kolega pyta o inny rodzaj motocykli niz ty podajesz. MOim zdaniem ten post powinine bys skasowany (Domin do roboty :mrgreen: )

 

A teraz do rzeczy ;)

Beta to wyczynowy już troskzę bardziej sprzęt, cześciej będzie musiał tłoki zmieniać itp, ale za to ma lepsza budowę ramy i silnik tez nie jest zły, oczywiście mówie o tych 2 betach z minska mazowieckiego bo zapewne o nie Ci chodzi ;) Mają dobre silniki. Co do rmxa to sam go miałęm, i powiem Ci szczerze, zę jak złąpiesz zajawke i zaczniesz ostrzej jexdizć to szkoda Rmxa ;) Woli scisłości ja w swoim złamałem rame w 3 miesiące ;)

Ja bym obstawiał Bete, ale napisz coś nam więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema

ZADNYCH Mtx !!!!

hehe Filu w sumie masz racje ze z minska ;) szukam czegos zeby z kolegami posmigac z kolegami po torze a tata nie chce sie zgodzic na crossa 125 wiec... a jak wiesz co nie co o Betcie to napisz jakie ma osiagi itd .... ;)

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...