Skocz do zawartości

Honda NSR- bardzo wazne pytanie- prosze o pomoc!


Rekomendowane odpowiedzi

Miała chyba dachowanie- jeśli jest prosta i ma niezużyte podzespoły, trzyma równo wolne obroty, to kto wie, ale musisz wziąć pod uwagę koszty rejestracji(jeśli była wcześniej wycofana z rychu, to chyba 1000zł za kartę pojazdu), no i tych ubytków to raczej nie naprawisz, trzeba będzie wymienić plastiki i malować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nsr wersje z niemiec. blokowana jest jak kazda inna na module i wydechu... Nie sluchaj ludzi w salonach do to z reguly matoly. Ostatnio kumpel dzwonil do salonu aprilii zeby dowiedziec sie ilu biegowy silnik byl montowany w apriliach af-1 50 z roku 91. Pan powiedzial ze oddzwoni za 15 min i postara sie cos ustalic. 15 min pozniej powiedzial ze niestety nie wieeeeee.... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i znowu mam dylemat :? wyslalem maila do tego komisu- tutaj caly ten mail :

 

"dzien dobry

jestem zainteresowany kypnem hondy nsr 125r 1999r z Waszego

komisu. interesuje mnie tylko w pelni odblokowana nsr-ka

dlatego pytam czy ona jest odblokowana a jesli nie to ile

kosztuje pelne odblokowanie (do katalogowych 28KM). chcialbym

tez zapytac czy jest mozliwosc u Was stuningowania nsr-ki.

jesli tak to chcialbym o wszelkie informacje o mozliwych

modyfikacjach(takich jak zmiana cylindra na wiekszy, uklad

wydechowy itd...), cene, efekt itp.

z gory bardzo dziekuje i czekam na odp."

 

a tutaj CALY mail z tego komisu:

 

"11 KM brak mozliwosci odblokowania."

 

i co ja mam o tym wszystkim myslec? a jesli facet ma racje? bardzo Was prosze o rade i wszelkie informacje odnosnie tego tematu... zwlaszcza posiadaczy nsr-ek aby mi powiedzieli czy sie kiedys z czyms takim wogole spotkali...

wielkie dzieki za wszelka pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to znaczy że Ci w komisie nie odblokuja

 

jak mysłisz ktoś kto pracuje w komisie ma czas na rozwijanie swoich zdolności epistolarnych?

 

jedź do tego komisu zobacz grata, moze umów sie z jakim forumowiczem i zobaczcie ją razem - jak warta gra świeczki to ją kupcie

potem bedziesz sie martwiło odblokowanie

a odblokowanie to nie problem ino kasy cza troche wyłożyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

epistolarnych

nie wiem co to znaczy moze za mlody jestem :lol:

ta nsr-ke widzialem... a poza tym jestem skazany na jej kupno poniewaz to "rodzinka" z USA kupuje mi ten motorek i tylko w w banzai'u mozna przelewem na konto i to w dodatku na raty..

 

w kazdym razie myslisz ze da sie ja odblokowac? mnie troche zgielo jak mi wmawial ze nie ;)

 

PS - kto tu jest z rzeszowa lub okolic? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokoresponduj mailowo z jakimś serwisem Hondu i wszystkiego się dowiesz - co jak i za ile - bedziesz zadowlolny i bedziesz wiedział na czym siedzisz

a swoją stroną 11HaPów na początek Ci wystarczy - sam sie przekonasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...