Skocz do zawartości

Spadek napięcia podczas rozruchu


Rekomendowane odpowiedzi

Czasami trochę słabo kręci rozrusznikiem, ale nie zawsze, nie wiem od czego to jest uzależnione. Trochę wygląda to dziwnie bo nie raz postoi z 3-4 dni i odpali bez problemu, natomiast czasami po 4 godzinach pod pracą na dworze słabo kręci i nie wiem właśnie czy czasem nie jest to spowodowane czymś innym. Motocykl mam miesiąc i zamiast cieszyć się to chyba przez brak dobrej pogody (u mnie co róż pada, pojedyncze dni tylko mam na jazdę) to zaczynam szukać dziury w całym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że nie ma. Dzisiaj sprawdzałem ładowanie to było w okolicach 14,3V więc jest niby ok. No nic, może pogoda się w końcu poprawi to przegonię źrebaczka w dłuższą trasę i zobaczę co będzie się wtedy działo, dzięki za podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aku jest kwasowy. Dzisiaj trochę lepsza pogoda więc przegoniłem trochę źrebaczka i wygląda, że pomogło przynajmniej na chwilę. Wydaje mi się, że jak go jeszcze bardziej przegonię to akumulator odzyska swoją sprawność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pozostaje poganiać i poobserwować co się dzieje. Ja wożę ze sobą kable rozruchowe(szelki) ale Ty nie bardzo buś miał gdzie je włożyć.

ps.może jak pogoda dopisze to przegoń go do nas w niedzielę na rozpoczęcie sezonu.

Edytowane przez lech N
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie moto? Jaki przebieg? Kiedy był czyszczony rozrusznik?

 

W moim miałem do dziś podobny dylemat - słabo kręcił, jąkał się. Do znajomego mechanika podjechałem, wziął tester aku (19Ah) wyszło że dobry.

No to rozrusznik na stół. Rozbiórka, czyszczenie, smarowanie. Objawy jak ręką odjął...

 

Żużu77, Cieszyn, R12RT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ps.może jak pogoda dopisze to przegoń go do nas w niedzielę na rozpoczęcie sezonu.

 

Z miłą chęcią bym wpadł, ale mam kurs nad Bałtyk.

 

 

Jakie moto? Jaki przebieg? Kiedy był czyszczony rozrusznik?

 

W moim miałem do dziś podobny dylemat - słabo kręcił, jąkał się. Do znajomego mechanika podjechałem, wziął tester aku (19Ah) wyszło że dobry.

No to rozrusznik na stół. Rozbiórka, czyszczenie, smarowanie. Objawy jak ręką odjął...

 

Żużu77, Cieszyn, R12RT

 

Sportster 883 Iron 2015 rok przebieg 4900 km, także raczej to nie będzie rozrusznik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...