Skocz do zawartości

Yamaha x-max wymiana porysowanych plastików


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

niedawno skuterek delikatnie się przewrócił przy niewielkiej prędkości 3-5 kmh na prawy bok i na szczęście tylko się plastiki porysowały.

mam pytanie czy ktoś pomógłby mi zlokalizować nr katalogowy cześci porysowanych po zdjęciach ?

chcę wymienić te czarne plastiki na których jest widoczne to przerysowanie ( 2-3 plastiki czarne, białej czaszy nie chce wymieniać z racji iż kosztuje 600 zł a rysy nie są super widoczne akurat na tym białym plastiku tak bardzo )

zdjęcia delikwenta :

 

RPd6LMG.jpg

EOI4lg9.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez kitu też uważam że to masakra... wchodzą tu tacy ąę i pytam o nr części i pomoc w ich zlokalizowaniu gdyż może sam nie jestem pewien albo po prostu nie chce sam tego zrobić zeby nie spier***ić ale znajdzie sie taki jeden cep co bedzie mi się tu mądrzył :) nie chcesz to nie pisz nikt Ci nie każe tutaj się wypowiadać kolego :) nie mam zamiaru pisać do yamahy bo ceny u nich są z kosmosu a chce to zrobić tanio jeżeli umiesz czytać ze zrozumieniem to byś wywnioskował z kontekstu zdania że nie mam zamiaru wydawać setek pieniędzy na gówniany element plastiku.. wiek widać Ci nie służy ale człowiek się całe życie uczy przecież..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cep to by się przydał co by Tobie w ten t...py łeb pierdnac...

 

Szkoda gadki na lasera ze sprawą typu kutas, tak każdy tu czeka aż taki cep zapyta o nr części bo się wyjebał przy 3km/h więc zanim leserze zaczniesz osądzać kogoś to go poznaj t..pa dzido na sraczu...

Odpowiedz w Twoim stylu...

 

Tak całe życie się człowiek uczy a Ty jak widać h..ja się nauczyłeś skoro tyle źródeł w sieci które rozwiazalby Twój sraczowy problem więc ucz się i Ty dalej albo goń po szrotach...

 

Tak to jest jak ktoś całe życie za rączkę prowadzony i z byle gównem sobie nie poradzi...

 

Chciałem z kulturą ale wybacz Twoja wypowiedź wymusiła na mnie powyższy tekst...

Edytowane przez Dejv81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostałem poproszony autora o usunięcie tych dwoch postów ale pozostawię bo warto uczyć się pokory i zgadzam się z Derjv81.

 

bez kitu też uważam że to masakra... wchodzą tu tacy ąę i pytam o nr części i pomoc w ich zlokalizowaniu gdyż może sam nie jestem pewien albo po prostu nie chce sam tego zrobić zeby nie spier***ić ale znajdzie sie taki jeden cep co bedzie mi się tu mądrzył :) nie chcesz to nie pisz nikt Ci nie każe tutaj się wypowiadać kolego :) nie mam zamiaru pisać do yamahy bo ceny u nich są z kosmosu a chce to zrobić tanio jeżeli umiesz czytać ze zrozumieniem to byś wywnioskował z kontekstu zdania że nie mam zamiaru wydawać setek pieniędzy na gówniany element plastiku.. wiek widać Ci nie służy ale człowiek się całe życie uczy przecież..

 

 

Cep to by się przydał co by Tobie w ten t...py łeb pierdnac...

Szkoda gadki na lasera ze sprawą typu kutas, tak każdy tu czeka aż taki cep zapyta o nr części bo się wyjebał przy 3km/h więc zanim leserze zaczniesz osądzać kogoś to go poznaj t..pa dzido na sraczu...
Odpowiedz w Twoim stylu...

Tak całe życie się człowiek uczy a Ty jak widać h..ja się nauczyłeś skoro tyle źródeł w sieci które rozwiazalby Twój sraczowy problem więc ucz się i Ty dalej albo goń po szrotach...

Tak to jest jak ktoś całe życie za rączkę prowadzony i z byle gównem sobie nie poradzi...

Chciałem z kulturą ale wybacz Twoja wypowiedź wymusiła na mnie powyższy tekst...

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśniliśmy mam nadzieję już sprawę na pw...

 

Przynajmniej tak mi się wydaje :)

 

Jednak nie - standardowy Pan najmondrzejszy nie mający czasu i będący wyżej nad wysokosciami....

 

Szkoda strzepic ryja ...

 

Sentencja taka, warto samemu czytać ze zrozumieniem zanim komus zwróci się na to uwagę, wymagasz od innych - świec przykładem....

 

 

Miłego dnia hadman

Edytowane przez Dejv81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Dejv.

Więc napisze moją probśbę raz jeszcze. Okreslę to tak że jestem mega ostrożny co do zakupu w tym motorze więc wolę się zapytać ludzi którzy się na tym lepiej znają niż ja i może dlatego ten temat i mój wczesniejszy post takie emocje wywołuje. Tak jestem zielony i nie potrafię zlokalizować tego co szukam widząc schemat na stronie yamahy, którą już wcześniej odwiedziłem w celu zlokalizowania tych plastików z pierwszego posta. Czy to powód do śmiechu?? nie wiem. Nie jestem ekspertem we wszystkim, możecie nazwać mnie leniwym że nie potrafie szukać, ale pamiętajcie że nie każdy jest dobry w tym co wszyscy i jak ktoś pisze słowo Proszę to uszanujcie to a nie twórzcie kłótni bo odbija się to na wszystkich.

jak nie chcecie pomóc to proszę OMIŃCIE TEN TEMAT.

Chciałbym się doradzić jak Najlepiej sobie z tym poradzić za nie duży koszt pieniężny jeżeli jest taka opcja. Albo może ma ktoś inny pomysł jak te plastiki może oddać do jakiegoś fachowca co by np te rysy zakrył jakoś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedzieć że na straży zawsze jest Szeryf :)

Od tego jest moderacja i nie bądź niegrzeczny bo ja z kolei dam się pośmiać forumowiczom z naszej wymiany zdań na PW.

I luźna guma.

 

Faktury tego plastiku nikt nie odtworzy ale można zdjąć cały, zeszlifować rysy i wyrównać z całością aby złapało profil i pomalować czarnym matem strukturalnym z drobnym ziarnem co będzie ładnie wyglądało.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktury tego plastiku nikt nie odtworzy ale można zdjąć cały, zeszlifować rysy i wyrównać z całością aby złapało profil i pomalować czarnym matem strukturalnym z drobnym ziarnem co będzie ładnie wyglądało.

 

O! Taka odpowiedź mnie satysfakcjonuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz jako przykład wypełnienie górne ceny są różne uzywek

http://allegro.pl/yamaha-xmax-x-max-125-wypelnienie-oslona-plastik-i6759771200.html#thumb/1

 

Są tez dolne wypełnienia bo jak dobrze widzę to te dwa elementy są oddzielnie montowane...

 

Co do białego też możesz kupić używke jak bardzo Cię to razi albo samemu to ogarnąć, chyba,ze polerka sama coś ,zamaskuje. Jeśli nie dobrać lakier po kodzie w spreju plus bezbarwny i pobaw się w lakiernika....

 

Koszt plastikow to max ale to max 150-200 zyka... Wypełnien czarnych rzecz jasna

 

Trzeba chcieć pamiętaj;)

 

I żeby nie było - z nudów i ciekawości popatrzyłem.... ;) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...