Skocz do zawartości

[ROZ]Problem z nowym motocyklem romet


Rekomendowane odpowiedzi

Jeeee tammmm...

 

Przegada...

 

 

Tylko nie cierpię zbędnego podcierania tyłka szkłem... Bo taniej...

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh... w takim razie po co powstała ta strona/forum?

Czyżby nie po to żeby zadawać pytania dotyczace motocykli/motoryzacji???

Co za roznica czy czlowiek jest doswiadczony czy tez nie?

Mam pytanie wiec zadaje.

Ogolnie nie rozumiem ludzi hejtujacych.

"Jezeli nie masz nic do powiedzenia na temat zadanego pytania to sie nie udzielaj".

Jezeli o mnie chodzi jestem po kierunkowej szkole "mechanik pojazdow samochodowych" odbylem rownie szkolenia podwyzszajace kwalifikacje w zawodzie.

Ale co z tego jak nie mam doswiadczenia?

Nie mam rowniez gdzie go zdobyc wiec próbuje na swoim sprzecie a jak czegos nie wiem to tutaj pytam... wiec w czym problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemem nie jest chęć uczenia się tylko nie korzystanie z wiedzy innych.

Gość ma problem. Pyta. Oki.

Dostaje podpowiedzi ale nie potrafi ich sprawdzić lub zinterpretować bo NIE MA WIEDZY.

Według wiedzy kolegów, coś nadaje się tylko do wymiany lub profesjonalnej naprawy/regulacji.

Ale właściciel brnie i próbuje "szkłem dupe utrzeć".

Z tego powodu są takie a nie inne reakcje. To nie jest hejt tylko alergia na głupotę.

 

Żużu77, Cieszyn, R12RT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś ogólny wniosek i ogólnie na niego odpowiedziałem. Wcześniej prześledziłem cały wątek.

Taka refleksja: przekroczenie przebiegu o 5 stówek to jest nic i nie jest podstawą utraty gwarancji. Można było temat dogadać z serwisem. Dobrowolna rezygnacja w takim sprzęcie to co jest według ciebie?

 

Żużu77, Cieszyn, R12RT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...