Skocz do zawartości

Chorwacja Bałkany 09.2017r


Hose998
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mi chodzi po głowie Chorwacja we wrześniu, ale jak pogoda będzie z bani to nie jadę.

Ja byłem w 2016 ,od 10 do 22 września,okolice Rijeki.Było gorąco,padało tylko jeden dzień. W 2015 byłem 10 dni,też we wrześniu ,HR i MNE,nie padało wcale...Więc wrzesień w HR jak najbardziej tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróćcie do tematu, a nie pier$%^&*(e.. pojechał busem, jego sprawa - nie o tym temat.

 

Hose, daj więcej detali. np.:

 

1. chcesz jechać po "taniości", ale namiotowo, czy kwaterowo? W tym okresie, kwatery winny być max 20-30ojro za dobę (w sierpniu płaciłem nawet 55ojro, śpiąc prawie pod chmurką).

2. Planujesz sam, czy + osoba towarzysząca na plecak? (ja z plecakiem).

3. Jak planujesz trasę? Jeśli mijać autobany, to Polandia-Słowacja-Węgry-Cro (tak w okolice Senji) jest fajną trasą.

4. Na raz, czy z noclegiem po drodze? (nocleg to fajna opcja, np. gdzieś na Węgrzech)

5. Planujesz siedzieć w 1 miejscu, czy jechać z północy na południe i nocować w kilku miejscach? (jak tak robiłem w 2014 i był to fajny patent).

 

ps. Tu masz film:

https://www.youtube.com/watch?v=Ked2RymS54o

 

Pzdr.

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 :>
http://sites.google.com/site/jaquzie/
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pół dnia to 12 godzin.A za tyle na pewno tam nie dojedziesz.

Gdyby nie wczesniej zaklepany nocleg w okolicy Ogulina to dojechalibyśmy dalej na południe. Ale to był pierwszy dzień wyprawy, pogoda fajna, spragnieni jazdy,wypoczęci......wtedy 1200-1400km autobaną można zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróćcie do tematu, a nie pier$%^&*(e.. pojechał busem, jego sprawa - nie o tym temat.

 

Hose, daj więcej detali. np.:

 

1. chcesz jechać po "taniości", ale namiotowo, czy kwaterowo? W tym okresie, kwatery winny być max 20-30ojro za dobę (w sierpniu płaciłem nawet 55ojro, śpiąc prawie pod chmurką).

2. Planujesz sam, czy + osoba towarzysząca na plecak? (ja z plecakiem).

3. Jak planujesz trasę? Jeśli mijać autobany, to Polandia-Słowacja-Węgry-Cro (tak w okolice Senji) jest fajną trasą.

4. Na raz, czy z noclegiem po drodze? (nocleg to fajna opcja, np. gdzieś na Węgrzech)

5. Planujesz siedzieć w 1 miejscu, czy jechać z północy na południe i nocować w kilku miejscach? (jak tak robiłem w 2014 i był to fajny patent).

 

ps. Tu masz film:

https://www.youtube.com/watch?v=Ked2RymS54o

 

Pzdr.

siema

1. zabieram namiot bo lubię nature ale kwater nie wukluczam

2. z plecaczkiem ( żona) jeszcze sięwacha

3. planuje kułkiem przez Austrie powrót węgry albo odwrotnie

4. planowany odpoczynek 2-4 dni w okolicach połowy trasy cel Dubrownik a jak bedzie dodrze szło to może kotor. trasa jest otwarta.

już wiem że wyjazd możliwy 10.09. w godzinach południowych ( wesele w sobote i nie wypada nie iść,--- zawsze coś -- )

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam kolegów,

Jeszcze nie wiem jak bedzie u mnie z wolnym w terminach o ktorych piszecie, ale jak by sie okazało ze będę w tedy w domu chetnie sie do kogoś z was podczepię.

dla mnie trasa w zasadzie obojetna, dopasuje sie do waszej. czy kwatery czy namiot czy mieszanka, tez sie dostosuje. jedyne czego nie wiem w tej chwili to czy bede jeszcze na urlopie w maju, czerwcu....teraz mam wolne ale pogoda nie taka...:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda cenowo miejsce na namiot - parcela w cro? Jakoś nie mogę namierzyć samych parceli, tylko ceny namiotów/przyczep itp:(

 

Jak byłem w Chorwacji jakieś 3 lata temu, to nie warto było spać w namiocie w porównaniu z kempingiem (to moje zdanie - ja wolę w łóżku). Zasadniczo kemping był w tych samych pieniądzach co kwatera. Nie zdarzyło nam się zapłacić więcej niż 13E za osobę za noc. A jechaliśmy na 5 motocykli i 7 osób. Dodam, że nie mieliśmy nigdy rezerwowanego żadnego noclegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

 

Planuje już wyjazd na Chorwację , Bałkany, termin początek września 2017r. zaraz po rozpoczęciu roku szkolnego. Szukam chętnych na wyprawę do 14 dni max. wyjazd po taniości ale bez przesady, zwiedzanie w siodle. trasa do ustalenia. prędkość przelotowe 120 km/h

 

 

Jestem z mazowsza((( Kołbiel K-50/ k17 )))

 

witam plam Chorwacja cały czas aktualny tylko termin lekko się zmienił. na dziś jest to 31.08 do 08,09 . zasięg trasy trasy tez ulegnie zmianie. POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróćcie do tematu, a nie pier$%^&*(e.. pojechał busem, jego sprawa - nie o tym temat.

 

Hose, daj więcej detali. np.:

 

1. chcesz jechać po "taniości", ale namiotowo, czy kwaterowo? W tym okresie, kwatery winny być max 20-30ojro za dobę (w sierpniu płaciłem nawet 55ojro, śpiąc prawie pod chmurką).

2. Planujesz sam, czy + osoba towarzysząca na plecak? (ja z plecakiem).

3. Jak planujesz trasę? Jeśli mijać autobany, to Polandia-Słowacja-Węgry-Cro (tak w okolice Senji) jest fajną trasą.

4. Na raz, czy z noclegiem po drodze? (nocleg to fajna opcja, np. gdzieś na Węgrzech)

5. Planujesz siedzieć w 1 miejscu, czy jechać z północy na południe i nocować w kilku miejscach? (jak tak robiłem w 2014 i był to fajny patent).

 

ps. Tu masz film:

 

 

Pzdr.

witam chciałbym zapytac ile Cie wyniosla mniej wiecej podróż czy to nocowanie w kwaterach czy pod golym niebem nie ma znaczenia? chetnie bym dolaczyl termin w miare by odpowiadal koniec sierpnia poczatek wrzesnia. lecz Chcialbym zachaczyc o Wenecje,Chorwacje Kierunek Wlochy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam chciałbym zapytac ile Cie wyniosla mniej wiecej podróż czy to nocowanie w kwaterach czy pod golym niebem nie ma znaczenia? chetnie bym dolaczyl termin w miare by odpowiadal koniec sierpnia poczatek wrzesnia. lecz Chcialbym zachaczyc o Wenecje,Chorwacje Kierunek Wlochy

Planem jest Chorwacja koszt pomiedzy 2500 3000 tys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak z tym wyjazdem? Dokładny termin już ustalony?

Ja wybieram się na południe tak około 18 sierpnia plus minus kilka dni. Trasa Polska, Słowacja, Węgry, Chorwacja (wybrzeżem), Czarnogóra, Albania, Grecja. Powrót mniej więcej tak samo albo przez Bułgarię i Rumunię. Byłoby miło jakby znalazł się jakiś kompan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No i jak z tym wyjazdem? Dokładny termin już ustalony?

Ja wybieram się na południe tak około 18 sierpnia plus minus kilka dni. Trasa Polska, Słowacja, Węgry, Chorwacja (wybrzeżem), Czarnogóra, Albania, Grecja. Powrót mniej więcej tak samo albo przez Bułgarię i Rumunię. Byłoby miło jakby znalazł się jakiś kompan.

ja wyjeżdżam 31.08 i na 9.08 muszę wrócić (wesele w rodzinie). tak daleko nie do jadę w tym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też już postanowione wyjazd 19 sierpnia raniutko jak się tylko rozwidni 4, 5 i dzida na raz w okolice Rijeki. Później już spokojnie wybrzeżem dalej aż do Grecji tam małe turne objazdowe po kraju połączone ze zwiedzaniem kilka dni odpoczynku i powrót przez Bułgarię i Rumunię. Trasa liczona jest na 14 dni tak żeby 2 września wrócić do domków.

 

Też ma 9 wesele czy oby to nie to samo hahahahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...