Skocz do zawartości

[ROZ] Zablokowana skrzynia biegów w XL 1200 2008r


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od kilku dni przerabiam temat uruchomienia mojej nowej zabawki. XL zahaczył prętem od zmiany biegów o krawężnik (podczas jazdy na 1 biegu) I teraz nie można włączyć luzu (wyświetlacz biegów pokazuje cały czas bieg 1. Dźwignia zmiany biegów normalnie pracuję lecz czuć opór podczas próby wyrzucenia na luz. Potrzebuję Waszej pomocy? Czy trudno jest zdjąć sprzęgło w xl? Może tam by coś się dało zobaczyć. Myślę że to coś z wodzikiem bo wizja rozpoławiania silnika mnie przeraża. Z góry dziękuję za podpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Temat ogarnięty. Za koszem sprzęgłowym znajdują się 2 dźwignie które zmieniają biegi. Jedna na biegi wyższe a druga odwrotnie. Jedna z dźwigni przeskoczyła za daleko. Naprawa polegała na prawidłowym ustawieniu. Nawet nie trzeba było zdejmować sprzęgła. Biegi wchodzą bardzo ladnie i czekam na trochę pogody żeby pojeździć.

P.S mam licznik z obrotomierzem i elektronicznym wyświetlaniem prędkości i wskaźnikiem biegu - oryginalny. Gdzie można dokupić drugi taki sam na drugiego xl?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W serwisie - ale cena zabija , ebay , Allegro ,  OLX - szukaj ostatnio był taki zestaw za ok 800 zł - w milach oczywiście :)

<p>była mz - była xj600s - była vn800 - była vl 800 - był Road King 1550 - był Fat Boy TC 96 - była Electra TC - był Night Rod - był Heritage Softail TC jest Electra i Softail Springer - malina. :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swojego sprowadziłem z USA więc też jest w milach. Ale jak dłużej przytrzymać przycisk od kasowania przebiegu to zmieniły się jednostki na metryczne (podobnie jest w autach z usa - też można zmienić jednostki)



Licznik wygląda tak

post-88342-0-17170600-1482751235_thumb.jpg

Edytowane przez verbea
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...