Skocz do zawartości

problem przy zapalaniu


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...

Pisałem już kilkukrotnie o moich problemach z zapaleniem. Były to właśnie zgrzyty, trudności z odpaleniem, czasem silnik odbił i nie zapalił. U mnie sprawę rozwiązała wymiana kompensatora. A też myślałem że może aku albo rozrusznik. W tc96 do 2011r kompensator jest za słaby (z tc88) i szybko się zużywa albo potrafią się nawet sprężyny rozlecieć. Nawet w HD w końcu dostrzegli problem i od 2011 już fabrycznie montują kompensator SE. Ja go zmieniłem sam (w kwietniu tego roku) i od tej pory nie zdążyło mi się ani razu żeby moto zgrzytnęło przy odpalaniu. Aku mam nie wiem jak stare, z nim kupiłem moto. Dla świętego spokoju można zdjąć kapę primary i obejrzeć kompensator. Ja miałem wyraźnie wyczuwalny luz przy kręceniu nim ręką prawo-lewo. Kumpel w jego RK np nie miał żadnego a ma zrobiony silnik na większą moc od dawna więc jest to loteria.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Hejka,widze ze troche czasu minelo od czasu kiedy napisales ,ale wlasnie borykam sie z takim problemem,powiedz prosze gdzie i za ile zakupiles taki kompresator ,wiem ze cena zwala z nog ,ale coz ...trzeba ,pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Hejka,widze ze troche czasu minelo od czasu kiedy napisales ,ale wlasnie borykam sie z takim problemem,powiedz prosze gdzie i za ile zakupiles taki kompresator ,wiem ze cena zwala z nog ,ale coz ...trzeba ,pozdrawiam

Siemka kompresator kupiłem w serwisie H-D Wrocław za około 700zl ,tylko w moim przypadku nie pomogło ,i dalej mam ten problem

 

powiem ci tak zima była długa akumulator wymieniłem z większym prądem rozruchu jak zaczołem jeździć na razie niema problemu więc nic nie ruszałem

 

powiem ci tak zima była długa akumulator wymieniłem z większym prądem rozruchu jak zaczołem jeździć na razie niema problemu więc nic nie ruszałem

 

Siemka kompresator kupiłem w serwisie H-D Wrocław za około 700zl ,tylko w moim przypadku nie pomogło ,i dalej mam ten problem

I tak naprawde nie wiem co jest ,nie mam pomyslu na ten problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam. Odświeżę temat,otóż u mnie sytuacja wyglądała podobnie, zgrzyty podczas uruchamiania .Problem został zażegnany , a pomogło kompletne czyszczenie i smarowanie rozrusznika i  wymiana łożyska kosza sprzęgłowego (wyczuwalne lekkie luzy na boki )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...