Skocz do zawartości

SUZUKI GR650 z 1983r, ogłoszenie do oceny


Lukas1984
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na stan silnika- ponieważ moto dość starawe:

- łańcuch rozrządu jest -127 $

- pierścienie ale tylko standard- 37 $

Nic więcej nie znalazłem... a jeszcze trzeba wspomnieć o tylnym amortyzatorze- lubi pociec...

W latach 90-tych ( chyba 93) miałem takie cóś na serwisie, ale w dobrym stanie było...a teraz.. to ryzyk -fizyk...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa. i już se przypominam jakiś mankament związany z napinaczem łańcucha rozrządu, dlatego funkcjonują na ebay-u zamienniki...

 

http://www.ebay.com/itm/BLACK-MANUAL-CAM-CHAIN-TENSIONER-SUZUKI-1983-GR650-1985-86-LT250-1985-SP600-T13-/360836303468?fits=Make%3ASuzuki&hash=item5403850a6c:g:GyIAAOxyVLNS0G5i&vxp=mtr

 

... ale może się mylę, trzeba pogrzebać w internecie... w USA był pod nazwą: Suzuki GR 650 Tempter

 

Pozdr. J-999

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motor dziwnie bujał się na drodze, właściciel mówił że to przez opony ale po dokładnym obejrzeniu ramy spod czarnej farby przebijała minia więc dałem sobie spokój. Wyglądało na to jakby rama dużo przeszła a potem była nieudolnie naprawiana...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te bujanie, to być może luzy na wahaczu, ciśnienie w kołach + padnięty tylny amortyzator...ale czasem lepiej sobie odpuścić, niż bujać się z niewiadomoczym...

Z tych starych 2- cylindrówek, najbardziej dla mnie sensowną maszyną jest chyba 2-zaworowe BMW R, ma 1 bardzo ważną zaletę, dokupisz do niej wszystko ( co prawda może nie tanio), nawet do modeli z lat 70-tych i 60-tych...

Np. takie R-90/6, co prawda, to dopiero podstawa do przeróbek( przede wszystkim hamulce!)...ale to klasyk, prosty jak budowa cepa....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW też chodzi mi po głowie ale niestety u mnie słabo dostępne a jak już jest to cena zaporowa. Jestem szczęśliwym posiadaczem Hondy CB400 Supersport Four z 1976r(przerobiony na cafe racer) ale... no własnie, jest jedno ale, motor jest dla mnie za mały więc muszę go sprzedać a kupić coś większego. Dziś znalazłem Yamaha XJ650 z 1981r i jadę wkrótce rzucić okiem. Wiesz coś może na temat tego motocykla?

 

http://m.finn.no/mc/all/ad.html?finnkode=82492385&fks=82492385

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...