Skocz do zawartości

Piaggio x9125 200r gaznikowy. Po dodaniu wiecej gazu dusi się


kinawronski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry wszystkim mam na imie krzysiek i jestem tu nowy. Od 3 dni posiadam piaggio x9 125 gaznik 2000r 4T. po dodaniu gazu jedzie.do ok 60 km/h jak.dodam wiecej gazu obroty spadaja i nie ma sily.jechac wcale jak odpuszcze do pewnego mometu to jest ok. Probowalem krecic ta srubka.od regulacji mieszanki.ale.nic to nie.dalo jak zadzwonilem do serwisu powiedzieli ze moze sie zalewa ale nie wiem zbyt o co chodzi. co moze byc powodem i co mam zrobic krok po kroku pozdrawiam :-) lub może ktoś z was jest z Poznania i mogł by zerknąć co jest grane?? BARDZO proszę o pomoc...

Edytowane przez kinawronski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz odkręcić pokrywke z membraną podciśnieniową wyciągnąć przepustnice i jest możliwe że iglica jest zablokowana taką plastikową nakładką czasami niema nic tylko sprężyna ją dociska. Na iglicy masz rowki a na jednym z nich jest seger tzn taka podkładka musisz go zdjąć i zamocować na wyższymrowku myślę że jeden wyżej powinien wystarczyć

Jak już będziesz miał gaźnik na stole to odrazu możesz go wyczyścić. Kup sprężone powietrze takie do przedmuchiwania komputerów benzynę ekstrakcyjną szmatki i patyczki do uszu powinieneś mieć w domu na YouTube jest pełno poradników jak czyscić gaźnik tam są co prawda chińskie ale twój się niewiele różni

Edytowane przez Techdx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabrał go dziś mechanik z czerwonaka do piątku będę miał odpowiedź co się stało mam nadzieję że nic poważnego nie wyjdzie

 

Silnik do kapitalnego remontu lub wymiana na używka używany z gwarancją 1500 z robotą plynami itp 2 tys zł opłaca się? Co robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...