Skocz do zawartości

600 RR pogłębia zakręt po wymianie łożysk główki


Rekomendowane odpowiedzi

Chcialbym zeby wypowiedzieli sie głównie posiadacze sportow, szczegolnie opisali zachowanie motocykla przy malej i srwdniej predkosci. Mam RRke i jak jeździłem pierwszy raz nic sie nie dzialo. Wręcz zauroczylo mnie trzymanie łuku nawet na malym rondzie i malej prędkości. Pol sezonu minelo i zdiagnozowalem totalnie kwadratowe lozysko glowki. Natychmiast wymiana i teraz kiera chodzi plynnie bez oporow ale motocykl zaczal mi poglebiac zakręty. Musze nieznacznie odpychac wewnettzna manetke. Czy tak ma i tylko po prostu przywyklem do skopanych łożysk? Opony maja pol sezonu, okragle nie spilowane a cisnienia pilnuje katalogowo :) sprawa irytujaca bo wlasnie od sporta oczekiwalem samodzielnego trzymania toru jazdy, z czym walczylem np. na Hornecie. Stosuje technikę jazdy z maksymalnie rozluznionymi rekami i teraz sie już tak jezdzic nie da :( Przez caly ten czas jezdze na wpuszczonych o 10mm lagach i minimum napietej sprezynie tyl.Czy Wasze szlifierki tez tak poglebiaja zakrety przy np 40 kmh?

Edytowane przez maroFX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj zrobiłem 20km po mieście i coś jakby się poprawiło. W nieduzym złożeniu juz tak nie ciągnie kierownicą i zorbilem pare prób wytrącania moto z równowagi i sam się ustawia do pionu po zrobieniu 1-2 delikatnych wężyków. Wydawało mi się, ze łożyska nie są za mocno scisniete. Kierownica sama opadała na prawo-lewo po złożeniu. Jeszcze poobserwuję, a pewnie tez niedługo muszę łożysko dociagnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...