Skocz do zawartości

Moto Lužany 26-28.08.2016 (CZ)


Misiek 63
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

pogoda ma być tak więc i ja mogę się zapowiedzieć :D

czy ktoś mi może opowiedzieć dlaczego są dwa Jiciny (przed tygodniem był zlot w Drevenicach), który jest lepszy i dlaczego?

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys na ten temat rozmawialismy i to chyba z kolega Miskiem jesli sie nie myle,kiedys to byla jedna ekipa,pozniej powstaly dwa zloty i doszlismy do jednego wspolnego zdania,Drewenice sa mniejszym i spokojniejszym zlotem,natomiast Luzany to jego odwrotnosc,takze kazdy moze sobie wybrac cos pod siebie,na pewno okolica jest piekna i Jicin warto zobaczyc,a pozatym chyba mamy do pogadania Kondradzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys na ten temat rozmawialismy i to chyba z kolega Miskiem jesli sie nie myle,kiedys to byla jedna ekipa,pozniej powstaly dwa zloty i doszlismy do jednego wspolnego zdania,Drewenice sa mniejszym i spokojniejszym zlotem,natomiast Luzany to jego odwrotnosc,takze kazdy moze sobie wybrac cos pod siebie,na pewno okolica jest piekna i Jicin warto zobaczyc,a pozatym chyba mamy do pogadania Kondradzie...

Mniejszy i spokojny? Przecież na 5 osób to czterech jest polaków. Dla mnie słaby. Byłem dwa razy. pierwszy i ostatni. Jicin jest o wiele bardziej atrakcyjny.

Polecam. Zresztą szukam kogoś z okolicy to może pojadę?

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ze na 5osob 4 to polacy to prawda,ale i w Luzanach jest podobnie,wazniejsza w tym wszystkim jestt kultura,jesli na zlocie budzisz sie o 9 rano i jedyne co slyszysz to klnacych i naje....ch polakow, czechow siedzacy 2metry od nas nawet nie slyszalem to tylko swiadczy o nas samych i samym zlocie,ale to tylko moje osobiste zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... pozatym chyba mamy do pogadania Kondradzie...

mam nadzieje, że lać nie będziesz :D

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wolę zloty CZ choćby dla innego jedzenia. Dupą się wylewa krajowa karkówka i śmierdząca kiełbasa.

 

... o jednym stoisku z jednym gatunkiem piwa i półgodzinnym staniem w kolejce nie wspominając ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i po zlocie

kilka fotek: https://www.facebook.com/GoAndFun/photos/?tab=album&album_id=668575093319168

na paru zlotach już byłem a ten w Luzanach można uznać za jeden z fajniejszych

ludzi i sprzętów na prawdę sporo, fajny teren, program w miarę bogaty (w sobotę grali już od rana), luźna atmosfera, browar prawie za darmo, niska pruderyjność czeszek, kultura (a raczej karność - w kolejkach Czesi stoją rewelacyjnie)

brakowało tylko katowiska (w czechach katowanie sprzętów w centrum zlotowiska nie jest popularne) choć strzelania i dawania do odciny na zimnym już się od polaczków powoli uczą

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i po zlocie

kilka fotek: https://www.facebook.com/GoAndFun/photos/?tab=album&album_id=668575093319168

na paru zlotach już byłem a ten w Luzanach można uznać za jeden z fajniejszych

ludzi i sprzętów na prawdę sporo, fajny teren, program w miarę bogaty (w sobotę grali już od rana), luźna atmosfera, browar prawie za darmo, niska pruderyjność czeszek, kultura (a raczej karność - w kolejkach Czesi stoją rewelacyjnie)

brakowało tylko katowiska (w czechach katowanie sprzętów w centrum zlotowiska nie jest popularne) choć strzelania i dawania do odciny na zimnym już się od polaczków powoli uczą

i własnie dlatego np. ja bedę częściej jeżdził na zloty czeskie niz polskie, bo i kultura mi bardziej odpowiada i to że nikt miedzy tłumem ludzi nie zapier....ala motocyklem, o strzelaniu z wydechu i debilnym katowaniu sprzetów nie wspomnę, tego niech czesi od polaczków sie nie uczą...

P.S szkoda że sie nie spotkalismy, przynajmniej byłoby nas trzech z forum ;-) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...