Skocz do zawartości

Suzuki gsx750 es cięzko obraca silnikiem


hipolfs
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

"...Ok. Teraz wszystko jasne. Nie lapalem za slowka. Po prostu nie widzialem zwiazku pomiedzy uszczelkami a napedem zaworow, jako ze i zawory i walki rozrzadu sa w glowicy, w zwiazku z czym uszczelki lub ich brak nie maja wplywa na ich odleglosc..."

 

 

 

 

Hehhe... to moja wina, po prostu odzwyczaiłem się od alkoholu i nawet 100 g w drinku sprawia, że głupoty plotę....dlatego( to poza wątkiem) uważam, że kto nie może pić ten niech nie pije....

 

Jeszcze jeden trop może ta benzyna w oleju... czy aby napewno autor nie jeździł na takowej mieszaninie?

 

Pozdr. J-999

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o pchanie na biegu zapewne nawet na 6 byłoby ciężko go bujnąć :) Uszczelki jeżeli chodzi o grubość te same były mierzone przed montażem bo wiadomo rożnie to bywa. Wszystko skręcane zgonie z manualem i odpowiednią siła kluczem dynamometrycznym. Sprawa raczej wyjaśniona właściciel sprzętu przed podprowadzeniem go do mnie odpalał silnik w którym było paliwo zmieszane z olejem więc zapewne przytarty wał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od samego odpalania by nie przytarlo. Co prawda benzyna w oleju pogarsza jego wlasciwosci smarne, ale bez obciazenia naciski na panewkach nie sa takie duze. Chyba , ze bylaby to prawie sama benzyna, wtedy pompa nie wytworzy cisnienia.

A jeszcze jedno pytanie: jak silnik kreci sie przy zdjetych walkach rozrzadu i wykreconych swiecach? Tez ciezko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo było jej od groma tej mieszanki spuściłem około 10litrów wszystkiego :) W taki sam sposób inny znajomy zajechał cbr paliwo dostało się do oleju po zimie odpalił motocykl silnik pracował niezbyt długo jak opowiadał no ale panewka klękła też. Jutro ściągnę głowice zobaczę jak wtedy silnik bd reagował dam mu jeszcze tą nadzieje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...