Skocz do zawartości

Cierpliwy motocyklista poszukiwany - Lublin


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

 

z innej beczki zauważę, że jazda motocyklem ZNACZNIE różni się od jazdy samochodem. teoretycznie wszystko polega na tym samym, ale w praktyce to zupełnie coś innego. miałem jakiś czas temu okazję na kilkudniowym wyjeździe obserwować kierowcę samochodu, który w wieku średnim nagle zapałał miłością - wtórną - do motocykli; prawo jazdy miał, a lata wcześniej nawet jeździł ruskiem. na szerokiej drodze szedł jak burza między samochodami, na styk, tak że nie miałem odwagi za nim gonić. na zakrętach w bieszczadach zostawał mi setki metrów z tyłu, mimo że ani nie jestem mistrzem zakrętów (żona jeździ lepiej ode mnie), ani nie chciałem go zostawiać; po prostu kompletnie nie ogarniał podstaw techniki jazdy...

Dobrze napisane, prawie jakby o mnie :D ale, ale może ten jegomość to ze strachu nie łykał zakrętów bez zapojki. Z perspektywą wieku bodźce inaczej się odczuwa. Czym innym jest 140km/h jak się ma 25lat, a czym inny te same 140km/h jak się ma np 55 :) Człowiek się po prostu bał zakrętów i założe się, że jakby je nawet umiał pięknie brać to i tak by prawie przed nimi klękał.

Sam za młodziaka nawinąłem przez 10 lat na motocyklach od cholery kilometrów, a dziś hmmmmmm strach, po prostu strach i ten odruch sięgania po pasy bezpieczeństwa aby je zapiać ;)

Edytowane przez kumpel kalamitki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Fajnie tak z rana głupot poczytać.

Yuby- co chciałeś przez to powiedzieć? Mógłbyś się jaśniej wyrażać?- To jakiś dla Ciebie problem? Co do mnie- to już wszystko ok., opanowałem ten trudny motocykl,- nie przeznaczony bynajmniej do nauki jazdy, -to kwestia własnej aktywności, ćwiczeń, -pomoc tu uzyskałem głównie od Karoliny i kogoś jeszcze kto pisał na temat, reszta wysyłających mnie na kursy, pytających po co to moto w ogóle kupiłem , lub radzących mi bym je sprzedał - serdecznie pozdrawiam.

 

Wniosek? Ty nie jesteś jednym z największych mistrzów i nie będziesz. A teraz odpuść sobie trolowanie i idź pojeździć lepiej.

Właśnie tak zrobiłem jak napisałaś ( nie wiem co miałaś na myśli pisząc o trolowaniu), i to pomogło, trzeba ćwiczyć - wtedy są efekty, nie potrzebuje już żadnych kretyńskich kursów o przeciwskrętach. Nie jestem i nie chce być mistrzem, uważam nie powinnaś więcej dawać żadnych rad tym , którzy nabierają doświadczeń na nowym, innym sprzęcie, pozdrawiam.

 

A ja mysle, ze do pewnych rzeczy trzeba dorosnac....kiedys sie zgodzisz z kolezankami i kolegami z forum.Oczywiscie w mniejszym lub wiekszym stopniu ale jesli kiedykolwiek zadajesz pytanie to musisz sie liczyc z tak duzym zroznicowaniem odpowiedzi i opini, jak duze jest grono osob zapytanych.Wywaz informacje ktore sa Ci przekazywane i moze je nieco uwzglednij w swoich dzialaniach bo nie sadze by ktos chcial Ci zle podpowiedziec.

Wiesz, -z tym różnie bywa, czasem odpowiedzi są tak różne i nie na temat że zupełnie nie wiem co o tym myśleć, czasem ktoś się tu kreuje na mistrza lekceważąc przy tym innych, dlatego nie widzę tego jak Ty i odpowiednio reaguje. Z niektórymi wypowiedziami tutaj nigdy się nie zgodzę, uważam że są po prostu aroganckie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tak zrobiłem jak napisałaś ( nie wiem co miałaś na myśli pisząc o trolowaniu), i to pomogło, trzeba ćwiczyć - wtedy są efekty, nie potrzebuje już żadnych kretyńskich kursów o przeciwskrętach. Nie jestem i nie chce być mistrzem, uważam nie powinnaś więcej dawać żadnych rad tym , którzy nabierają doświadczeń na nowym, innym sprzęcie, pozdrawiam.

 

 

:clap: dobrze dobrze, dawaj znać jak efekty (jakieś nagrania, komentarze, cokolwiek), bom fest ciekawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...