Skocz do zawartości

Jawa Mustang z silnikiem dezamet


Huter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Moim pomysłem jest wsadzenie silnika od dezameta. w jawie jest silnik zepsuty którego nie chce oddawać do naprawy bo niewiadomo ile za niego zapłacę (koszty mogą być wysokie) a po drugie wiem, że silniki jawy są (pewnie teraz się ktoś ze mną nie zgodzi) awaryjne i jeszcze nie raz się zepsuje. a po trzecie moja łydka już nie wytrzymuje Very Happy. Chcę silnik od dezameta bo mam jeden i niewiem jak go wykorzystać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw sobie pytanie kogo chcesz uszczęśliwić. Jak siebie to wstawiaj silnik jaki chcesz licząc się z tym, że efekt może być zerowy. Jak myślisz o kolegach to nie rób nic i odsprzedaj komuś kto zrobi coś na własną modłę. Jawa Mustang dla mnie to po prostu zwykły pierdzipięd,. który może za 100 lat stanie się klasykiem lub weteranem. Jak dla mnie to bardzo dobry obiekt do eksperymentów pod warunkiem, że eksperymentator nie będzie żałował wywalonych w błoto pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba piszczel a nie łydka :) z awaryjnością się niestety nie zgodzę wystarczy obczaić ustawianie zapłonu a nic więcej zwykłego zjadacza chleba nie zaskoczy

Jawa mustang x 3 --->Wsk 125-->quad hensim 110 --->

Yamaha RD80 --->Gilera Coguar 125---> Jawa TS 350 ---> Suzuki Bandit 600 N ---> KTM SX 450

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w dziale mechanika są tematy z jawkami pewnie coś wykopiesz jak poszperasz a jak nie to złota zasada ''kto pyta nie błądzi'' :D

Jawa mustang x 3 --->Wsk 125-->quad hensim 110 --->

Yamaha RD80 --->Gilera Coguar 125---> Jawa TS 350 ---> Suzuki Bandit 600 N ---> KTM SX 450

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...