Skocz do zawartości

Africa Twin 750 RD04, ogłoszenie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich po dlugien przerwie :)

 

Przez ostatni czas przewinelo sie troche sprzetow, pare dni temu sprzedalem 954rr i szukam czegos na dluzsze trasy :)

 

Jutro rano jade ogladac XRV750 RD04 z 1992 roku. Wedlog sprzedajacego ma 46 tys km przebiegu, czyli praktycznie nie duzo jak na maszyne tej klasy.

 

Byl bym wdzieczny jesli ktos byl by zorientowany w temacie AT750 i doradzil mi na co mam zwrocic szczegulna uwage podczas ogledzin. I oszacowac czy przebieg jest autentyczny.

 

Link do zdjec: http://m.finn.no/mc/all/ad.html?finnkode=74651565

post-28070-0-38272800-1461787451_thumb.jpg

post-28070-0-66347300-1461787458_thumb.jpg

post-28070-0-19984400-1461787474_thumb.jpg

post-28070-0-19371000-1461787491_thumb.jpg

Edytowane przez kamilp7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie orientuję się zbytnio w temacie Africa Twin ale trochę odbiegnę od tematu (za co przepraszam) - czy ja tam dobrze widzę cenę 42 500 koron norweskich? Czyli jakieś 20 000zł za 24 letnią Africę? Rozumiem, że motocykl kultowy no ale bez przesady, to swoje lata już ma i albo licznik już któryś raz się kręci od nowa bo chyba nikt nie kupił takiego motocykla żeby sobie przejechać 1900km rocznie... Za te pieniądze można mieć 5 - 7 letniego Transalpa XL700V z pełnym wyposażeniem, na wtrysku o takich samych osiągach.

 

Albo jakiś wał albo rodzynek, jednak wg mnie trochę chore pieniądze za taki sprzęt - ale cóż, nie moje pieniądze więc raczej na ten temat nie powinienem się wypowiadać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebieg ( wg. licznika) to chyba ostatnia rzecz na którą w takim moto musisz patrzeć. Liczy się stan techniczny! Zaryzykuje nawet ,że być może ta z 120tyś ma może oryginalny przebieg, bo przecież nikt nie kupił tego i trzymał w garażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Nie orientuję się zbytnio w temacie Africa Twin ale trochę odbiegnę od tematu (za co przepraszam) - czy ja tam dobrze widzę cenę 42 500 koron norweskich? Czyli jakieś 20 000zł za 24 letnią Africę? Rozumiem, że motocykl kultowy no ale bez przesady, to swoje lata już ma i albo licznik już któryś raz się kręci od nowa bo chyba nikt nie kupił takiego motocykla żeby sobie przejechać 1900km rocznie... Za te pieniądze można mieć 5 - 7 letniego Transalpa XL700V z pełnym wyposażeniem, na wtrysku o takich samych osiągach.

 

Albo jakiś wał albo rodzynek, jednak wg mnie trochę chore pieniądze za taki sprzęt - ale cóż, nie moje pieniądze więc raczej na ten temat nie powinienem się wypowiadać :)

Takie są ceny w Norwegii. Wszystko jest drogie. Jeśli coś się psuje to jadą do serwisu i naprawiają najczęściej na drogich oryginalnych częściach a przeglądy hehe, gdyby takie były w PL to większość aut i motocykli nie wyjechała by na drogę. Np: masz sparciałe węże hamulcowe? Do wymiany! Korozja i dziura? W większości przypadków do blacharza a jeśli diagnosta uzna,że ktoś naprawiał żywicą i rynną to wbija śrubokręt i wszystko zrywa :-) Przegląd na dwa lata i wszystko musi być tip top a urząd odpowiedzialny za uznawanie warsztatów, które robią przeglądy są nieustannie kontrolowane. Zrobisz przegląd koledze i coś się stanie to przeglądu już nigdy nie zrobisz :-) A kolejna rzecz to nawet przy nabijaniu klimy spiszą Ci stan licznika i jest on na fakturze. A wracając do tematu to w Niemczech gość go znalazł na pewno za grosze ale takie są ceny w NO i każdy kto importuje z tego korzysta :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...