Skocz do zawartości

Motocykl na a2 do 10 tys.


Balans
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem tu nowy, dobre pół godziny przeglądam już tematy i jednoczesnie szukam działu gdzie możnaby się poradzić co do wyboru motocykla, nie znalazłem nic więc piszę tu bo wydaje mi się że to najbardziej odpowiednie miejsce.

 

Obecnie śmigam na yamaszce xt125x, ale niedługo będę mógł zacząć robić A2 i już rozglądam się za nowym motocyklem. Jeżdżę głównie po mieście, czasem jakieś wycieczki po okolicy, więc chciałbym motocykl który będzie takim kompromisem wygody i zwinności, nie typowy turystyk lecz coś pomiędzy.

 

Wybierać będę pomiędzy supermoto (ale raczej nie typowym wyczynowcem tylko coś podobnego do tego co mam teraz), a jakimś nakedem, ewentualnie coś z owiewkami. Obecnie w tej kasie przykuły moją uwagę kawasaki er6(wersja owiewkami duzo lepiej wygląda ale ciężko wyłapać do 10 tys w odróżnieniu do nakeda), jest też coś z innej beczki yamaha xt660x, yamaha mt03 660.

 

co myślicie o tych motocyklach? może macie jakieś lepsze propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz coś "for fun" z pancernym silnikiem (i to bardzo pancernym) to rozejrzyj się za Hondą FMX 650. Tanie w utrzymaniu, solidnie wykonane. Może i ma niecałe 40KM oraz waży ponad 160kg ale bardzo przyjemne w prowadzeniu. Na gumę pójdzie bez problemu. Miałem ją przez sezon i do dzisiaj czasami żałuję, że sprzedałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...