Skocz do zawartości

Yamaha MT-07 Blue Race


kubart
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś przyszła kolej na prezentację mojego nowego nabytku. Parę zmian w stosunku do oryginału- nowe obszycie kanapy, kierownica, klamki akcesoryjne, lusterka z kierunkowskazami i na razie tyle. Czekam na osłonę chłodnicy Ermax :) Zdjęcia z telefonu , także nie powalają.

post-85298-0-32169600-1460831308_thumb.jpg

post-85298-0-89335300-1460831320_thumb.jpg

post-85298-0-47663000-1460831331_thumb.jpg

Edytowane przez kubart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje , nie kupuj stelażu pod kufer centralny, nie dość, że drogi , to sporo roboty i z kufrem sporo traci wizualnie motek ;) Moja Pani ma taki sam , dokupiłem wyższą szybę i crash pady , obszycie kanapy super :)

"Gdy szykuję śniadanie, zwykle se o korkach słucham, jak tkwią te ch*je w tych jebanych autach."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klamki muszę kupić dwie , ponieważ pojedynczo nie sprzedają , ale na razie na krótkiej sie fajnie hamuje na "dwa palce" ;) . Szyba zamówiona MRA racing , ale trza czekać ok 3 tyg na dostawę ;( . Malowanie moja wizja , ponieważ była po lekkim szlifie i była wcześniej srebrna. Dlatego błotniki zostały jeszcze srebrne . Dzięki za pochwały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam womet-tech. Kupujesz u chińczyków za ułamek ceny i masz takie same klamki różniące się jedynie brakiem loga. Mam już w 3 motocyklu klamki od chińczyka i nigdy nie było żadnego problemu. A kosztują po 60-90zł. Także po co wywalać kasę jak można mieć taki sami przedmiot taniej?

Łoś50>Dragstar125>CBR125>FZS600>FZ6>CBR600>SV650>FZS1000>Versys650>G310r/gs>F850GS>K1600Gt>RnineT Scrambler>R1250GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...