Skocz do zawartości

17-04 Częstochowa


pepe68
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno znajdzie się ktoś, zainteresowany wyjazdem :) 8:00 na lukoil

Myślę że warto przywrócić tradycje umawiania się tutaj na take wypady

 

 

 

jasna2016.jpg

Edytowane przez pepe68
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

post-5333-0-44751100-1456439991_thumb.jp



Zapraszamy wszystkich motocyklistów i sympatyków do udziału w VIII edycji ogólnopolskiej akcji zbiórki krwi Motoserce w czasie XIII Motocyklowego Zlotu Gwiaździstego na Jasnej Górze w Częstochowie 17.04.2016r.



God's Guards Częstochowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to popieranie złodziejstwa i sodomii.Poza Motosercem :)

Nawet co do zlotów sku...nie potrafią się dogadać.Pomijam fakt że było i tak kilka lat temu że nie chcieli mszy odprawić obrażeni Gietrzwałdem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli widzimy się 17go o ósmej na lukoil, czy inna godzina???

Będę z Marcinem...chyba, że się rozpada :dry: ...chyba stary się robię i wygodnicki - w deszczu już nie chce mi się jeździć :wink:

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę z Marcinem...chyba, że się rozpada :dry: ...chyba stary się robię i wygodnicki - w deszczu już nie chce mi się jeździć :wink:

Twardkim trza być nie mientkim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to popieranie złodziejstwa i sodomii.Poza Motosercem :)

Nawet co do zlotów sku...nie potrafią się dogadać.Pomijam fakt że było i tak kilka lat temu że nie chcieli mszy odprawić obrażeni Gietrzwałdem.

Nic dodać nic ująć. Mam rzut beretem ale nawet na nogach się tam nie wybieram, zresztą jak większość moich znajomych. Wielce pobożni motocykliści w gadce a na miejscu jedna wielka impreza z mszą w tle o której większość nawet nie wie że jest odprawiana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią pojechał bym by pooglądać motocykle bo na oglądanie klasztoru to nie jest dobra pora :D Wychodzę tylko z założenia że każde uczestnictwo we mszy to pokazanie czarnym że nic się nie dzieje i mogą robić cały ten syf dalej.Zdanie wyrobiłem sobie nie na podstawie mediów tylko przy okazji konieczności np załatwiania pogrzebu czy próby dotarcia do hospicjum które jest najbardziej chyba brudnym interesem jaki prowadzą,jak również przy okazji luźnych rozmów w kolegami kiedyś w habitach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...