Skocz do zawartości

SlovakiaRing 2-3maj


alone
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wybieram się 2-3 maja na tor w Słowacji.

Impreza organizowana przez GrandysDuo. uczestnicy impezy podzieleni na trzy grupy, więc wyjazd na tor co 40 min!!! Tor, obiekt i organizacja duża lepsza niż w Poznaniu.

Jadę sam samochodem i mogę zabrać jeszcze jedną osobę z motocyklem.

Sam jeżdżę ale powroty są męczące po całodziennej jeździe na torze - bywa że budzę się na lewym pasie !

Chętnie wybrał bym się w dwójkę - z kierowcą zmiennikiem i wspólnikiem w kosztach paliwa.

 

Zapraszam chętnego na małe wrażenia na torze !!

 

link impezy : formularze, harmonogram

http://www.grandysduo.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybieram się 2-3 maja na tor w Słowacji.

Impreza organizowana przez GrandysDuo. uczestnicy impezy podzieleni na trzy grupy, więc wyjazd na tor co 40 min!!! Tor, obiekt i organizacja duża lepsza niż w Poznaniu.

Jadę sam samochodem i mogę zabrać jeszcze jedną osobę z motocyklem.

Sam jeżdżę ale powroty są męczące po całodziennej jeździe na torze - bywa że budzę się na lewym pasie !

Chętnie wybrał bym się w dwójkę - z kierowcą zmiennikiem i wspólnikiem w kosztach paliwa.

 

Zapraszam chętnego na małe wrażenia na torze !!

 

link impezy : formularze, harmonogram

http://www.grandysduo.com/

Alone, a napisz skąd jedziesz? Poznań po drodze Ci wypada? Ciągniesz przyczepke? Drugie moto sie zmiesci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem kiedyś na łączonej imprezie 1+2 dni. Najlepiej się jeździ trzeciego dnia. Myślę że cztery dni z rzędu może być za długo, lub nie będzie już na czym (zabraknie srebrnej taśmy). Ale podpowiedź warta rozmyślenia. Austriacy są trochę formalistami. Sprawdzają prawo jazdy i kaski. Bałem się o kask bo z tyłu już trochę popękany. Nie pamiętam czy sprawdzają wydechy ale przegląd motocykla przed pierwszym wjazdem i za każdym razem sprawdzają na ręce tasiemkę z rejestracji.



Wyjeżdżam z Wrocławia 1. po południu lub o pólnocy, a wracam 3. od razu po spakowaniu się.

Mam ISUZU D-MAX ze skrzynią . Wjeżdzam po pochylni na skrzynie a drugi motocykl zmięści się bez problemu.

Mam hak , ale z przyczepką prędkość jest ograniczona.

W kabinie są dwa miejsca normalne z przodu i dwa małe z tylu raczej dojazdowe. Ale w poprzek jest wygodnie i tam w drodze czasami się przesypiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spalanie przy dynamicznej jeżdzie to około 15l/100 (opory rosną). Wrocław - Orechowa - Wrocław 950km - 600zł na pół plus winietka (nie pamiętam ile). Aby dojechać wg czasu wskazanego przez nawigację przez Kłodzko trzeba się mocno starać . Dlatego lepiej mieć rezerwę czasową.

Nie dbam o nocleg. Zwykle prześpię się w samochodzie lub pod namiotem. Prąd jest powszechnie dostępny w zimną noc można się dogrzać. Na miejscu bufet, toalety, prysznice, stacja benzynowa i karetka pogotowia . Nie trzeba z toru wyjeżdżać.

Rzeczywiście wg pajp'a jest tam wcześniej 30-1 Damaroracing. Trochę się podpaliłem więc liczę na opowiedź, bo moze się zaloguję. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alone a Ty już masz kupioną tą Słowację? My mamy już kupione Slovakiaring w Damaro 30.04-01.05 i w Stardesign Pannoniaring 02.05-03.05. Mamy też ogarnięte noclegi, ale że jest nas dwóch, to boxu chyba nie planujemy bo za drogo wychodzi. Jedziemy z Poznania przez Łódź i Katowice, bo w Łodzi dosiada się kumpel. Na Pannonię dopisał się teź kumpel, więc tam są trzy sprzęty na box. W ogóle to ta Pannonia jakaś bardzo tania była, chyba 140 EUR za dwa dni.

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slawację wykupiłem już dawno. Nie śledzę często kalendarzy imprez i tak extra-ciekawego rozwiązania Damaro -> Panonia nie wykombinowałem.

Ale myślę nad jednym dniem z Damaro 1maja. Nie wiem czy można się zarejestrować na jeden dzień. Cztery dni na jednym torze to za długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Sam jeżdżę ale powroty są męczące po całodziennej jeździe na torze - bywa że budzę się na lewym pasie !

Chętnie wybrał bym się w dwójkę - z kierowcą zmiennikiem i wspólnikiem w kosztach paliwa.

 

 

Trochę OT, ale ten fragment zwrócił moją uwagę. W taki właśnie sposób skasowano moje auto, a mogło być też tak, że "skasowałby się" mój kumpel.

Po treningach na torze, tym bardziej w te najcieplejsze miesiące, kiedy wracacie po nocach do domu po 700+ km - bierzcie nocleg. To nie są żarty.

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Po treningach na torze, tym bardziej w te najcieplejsze miesiące, kiedy wracacie po nocach do domu po 700+ km - bierzcie nocleg. To nie są żarty"

Fakt. Zasypia się nie wiadomo kiedy.

 

"To zrób sobie dzień przerwy i rób z nami drugi dzień Slovakiaring i 2 dni na Pannoni"

Slovakiaring mam wykupiony. Nie ta kolejność .Szkoda bo wolę Panoniaring. Wolniejszy i więcej zakrętów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zapisałm sie na Słowacje w dniach 30,04-1,05 organizowaną przez Damaro Racing.

Później doczytałem że jest to w cyklu Pascha Cup - organizowanych wyścigów. Czy ta IMPREZA ma charakter sportowo-rekreacyjny, czy jest dla bardzo zaawansowanych amatorów ? Może ktoś już brał udział w tym cyklu. Nie wiem czy nie będę przeszkodą na torze i nie pokażą czarnej flagi - są tam tylko trzy grupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro są 3 grupy, to będą jeździły z różnymi czasami, bez obaw. My też zbyt szybcy nie jesteśmy ;)

Tutaj masz harmonogram:

http://www.damaro.at/wp-content/uploads/2015/12/Zeitplan-SA_SO-Standard.pdf

 

Pozdr.

F.

Edytowane przez filipr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...