Skocz do zawartości

GSXR 750 K5 - skrzynia do wymiany! Z jakiego innego GIXa?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was.

 

Czy ktoś z was wymieniał skrzynię w Gixie 750 K4/K5 na jakąś z innego.

 

Wiem że wałki skrzyni, łożyska, program skrzyni i wałki wodzików są takie same. Wiele innych pierdół też, ale generalnie paroma rzeczami też się różnią. Patrzyłem po numerach katalogowych części.

 

Nie wiem z czego dopasować a do mojego konkretnie modelu nie ma nic w tej chwili na rynku :/

 

Boje się wsaadzać z 600tki K4/K5 bo mogą się drastycznie przełożenia różnić :/

Bandit 400 >> SV 650S w gaźniku >> GSX-R 750 K5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piąty bieg. Wodzik ten środkowy wytarty na amen i parę tych bocznych zebatek pościeranych na kantach (te takie prostokąty co między sobą zebatki zapinają).

 

I to wszystko na tym wałku co jest do niego sprzęgło dokręcane. Ten bardziej z tyłu jest ok.

Edytowane przez Sykopson

Bandit 400 >> SV 650S w gaźniku >> GSX-R 750 K5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli standardowe uszkodzenie skrzyń w GSXRach wszystkich pojemności, pada to częściej niż drugi bieg. Ceny nowych trybów to min 1200zł Być może Twoją skrzynię da się naprawić- z gwarancją.

8.96s 1/4mili GSX-R K1 1000 TURBO/NITRO
SPEEDBIKE.PL TURBO TAKŻE W TWOIM MOTOCYKLU!

SERWIS MOTOCYKLI- WARSZAWA, HAMOWNIA - STROJENIE

https://www.facebook.com/bados84/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale pytałem o co innego :)

 

Aha i nie dopisałem do tego:

 

Wiem że wałki skrzyni, łożyska, program skrzyni i wałki wodzików są takie same. Wiele innych pierdół też, ale generalnie paroma rzeczami też się różnią. Patrzyłem po numerach katalogowych części.

 

 

... że te wałki skrzyni, łozyska, program są takie same w 600/750 od K1 do K5, ale prawdopodobnie przełożenia skrzyń się różnią i nie wiem co jeszcze. Ktoś wie czy można coś wsadzić z innego i będzie ok pod względem pasowania tego i zachowania motocykla?

Edytowane przez Sykopson

Bandit 400 >> SV 650S w gaźniku >> GSX-R 750 K5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...