Skocz do zawartości

2 kozy i cap.....sie spocilem po offie


gregor june
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nooo i to się nazywa prawdziwy motocyklizm dziwki wóda i koks -jestem za :D

 

a macie tam gdzie koło tego opola polatać , jak nie winów to co kawałek kamieniołomy ( tarnów opolski , strzelce ) .....

 

kuźwa ale patent na basen to chyba sobie zerżnę , nawet podgrzewana woda jest :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam w Opolu od niedawna i widze ze znasz te tereny lepiej odemnie.Okolice Opola objechalem latem skromnie, bo nie bylo wiecej czasu, ale znalazlem kilka kamieniolomow o ktorych mowiles i podniecalem sie tam troche podjazdami. Zarazilem sie ta forma rozrywki na maxa, dlatego tenerka pojdzie niedlugo pod mlotek, zeby miec grosz na jakiegos dzika

Napisales "jak nie Winow to kamieniolomy" ale ja w tym Winowie znalazlem tylko kamieniolom, wiec nie wiedzialem o co chodzi.Odpalam zatem migiem Eartha i latam nad regionem wypatrujac swoim sokolim wzrokiem czegos poza tym kamieniolomem....wata facz!!!...nie mialem pojecia, ze mialem pod nosem taki piekny poligon z takim pieknym torem...aaallleelujahhh!... what a lovely day!! :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

widze ze znasz te tereny lepiej odemnie

 

no z google maps :D wybieram się spenetrować osobiście ale ciągle albo czasu albo złota brak :D

 

 

masz winów który już sam znalazłeś

w Opolu jest kamieniołom odra ale on jest chyba czynny i tam w sumie nie mam po czym jeździć chyba bo ściany pionowe i gleby bolą na takim podłożu :D

 

tu masz tarnów opolski

ale nie wiem który to bo tam jest ich kilka , aczkolwiek crf250l to możesz się przy tej ścianie po dupie podrapać ale obstawiam że okolica będzie ciekawa :D

dalej

strzelce opolskie

 

do strzelc masz 30 km do tarnowa jeszcze bliżej , także ogień z dupy i jazda :D wszystko widać na google maps i satelicie także można jeździć sprawdzać :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jest kamieniolom Odra w Opolu i jest czynny, ale buszowalem tam juz kilka razy bo prace tocza sie po drugiej stronie kamienilomu, a to spory kawal.Kamieniolom w miescie :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: od poludniowej sciany wyrobiska do najblizszych blokow w linii prostej bedzie jakies 100-150 metrow.

 

No filmiki fajne, jak to mowisz ...ogien z dupy :biggrin:

 

Czuje ze to lato bedzie owocne we wrazenia...ooo yeah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na Opolszczyźnie jest gdzie latać :) poza tym ze Strzelec można sobie pojechać starą zdemontowaną trakcją kolejową przez Zimną Wódkę do Kędzierzyna Koźla, albo skoczyć na prowizoryczny tor do Chechła niedaleko A4. W Dąbrowie Górniczej też jest fajny tor motocrossowy, ale to jakieś 80 km od Strzelec.

Nigdy nie jest za późno, żeby coś zmienić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na Opolszczyźnie jest gdzie latać :) poza tym ze Strzelec można sobie pojechać starą zdemontowaną trakcją kolejową przez Zimną Wódkę do Kędzierzyna Koźla, albo skoczyć na prowizoryczny tor do Chechła niedaleko A4. W Dąbrowie Górniczej też jest fajny tor motocrossowy, ale to jakieś 80 km od Strzelec.

 

skarbie bo widzę że obcykana jesteś w regionie , da radę jakoś pod ten pierwszy kamieniołom z filmiku ( ten co jest ta wielka ściana ) podjechać gablotą żeby sobie moto wypakować czy tam quada i pobrykać bez ryzyka że wpadnie milicja i obrzeza ? czy jak u nas lata się dopóki nie przyjadą i generalnie lipa z zostawieniem auta ? albo na stacji i na frana bez blachy pruć na miejscówkę ?

 

ja mam 150-170km w jedną ale zajebiście mi się tam podoba z netu i raz kiedy bym sobie przyjechał :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

skarbie bo widzę że obcykana jesteś w regionie , da radę jakoś pod ten pierwszy kamieniołom z filmiku ( ten co jest ta wielka ściana ) podjechać gablotą żeby sobie moto wypakować czy tam quada i pobrykać bez ryzyka że wpadnie milicja i obrzeza ? czy jak u nas lata się dopóki nie przyjadą i generalnie lipa z zostawieniem auta ? albo na stacji i na frana bez blachy pruć na miejscówkę ?

 

ja mam 150-170km w jedną ale zajebiście mi się tam podoba z netu i raz kiedy bym sobie przyjechał :D

Tylko bez, skarbie. Normalnie można sobie autem podjechać bez stresu, a policja swoją drogą niech się zajmie robotą, a nie szykanowaniem motocyklistów albo staruszek, które handlują pietruszką na rogu :) Poza tym jak masz FB to możesz się odezwać do chłopaków, którzy jeżdżą w tym terenie i na pewno udzielą Ci więcej wskazówek co i jak niż ja.

 

https://www.facebook.com/Motocykli%C5%9Bci-Wataha-Off-Road-1071022412907932/?fref=ts

Nigdy nie jest za późno, żeby coś zmienić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tylko bez, skarbie.

 

przepraszam słoneczko....

 

 

Poza tym jak masz FB to możesz się odezwać do chłopaków

 

nie mam FB bo ojciec natanek ostrzegał że tam szatan jest i się boję założyć ....

 

 

a policja swoją drogą niech się zajmie robotą, a nie szykanowaniem motocyklistów albo staruszek, które handlują pietruszką na rogu :)

 

też tak uważam no ale jak pewnie wyczytałaś z forum tam każdy marzy o bramie na pilot i musi na taką zarobić no więc ganiają mnie :(

 

ale jeszcze raz dziękuje za informacje i linki niech ci bozia w mądrych dzieciach wynagrodzi...

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

przepraszam słoneczko....

. . .

 

 

nie mam FB bo ojciec natanek ostrzegał że tam szatan jest i się boję założyć ....

gorzej tam pełno wegańskich chłopaczków w rurkach, żydowskich transseksualistów i NRDowskich zapaśniczek :)

 

 

 

też tak uważam no ale jak pewnie wyczytałaś z forum tam każdy marzy o bramie na pilot i musi na taką zarobić no więc ganiają mnie :(

 

ale jeszcze raz dziękuje za informacje i linki niech ci bozia w mądrych dzieciach wynagrodzi...

Nie ma za co ;) wystarczy żeby bozia mi wynagrodziła w benzynie i w dobrym piwie :)

Nigdy nie jest za późno, żeby coś zmienić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nastepny weekend 26-27 jakies spotkanie w rejonie Opola i latanie w terenie oczywiscie przy przyzwoitej pogodzie?

mozna po lataniu jechac na Kedz-Kozle i tam moge przenocowac kilka osob w domku letnim gdyby ktos z daleka

kupie skrzynke piwa,pol swini,10 kilo kielbasy i mozemy trzodzic...ktokolwiek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam w sumie 60 km od opola jest też kopalnia kotlarnia

http://images.photo.bikestats.eu/zdjecie,pelne,330532,20121014,koparkoladowarki-kopalni-piasku-w-kotlarni-na-wyrobisku-ortowice.jpg

też teren jak pustynia i podjazdów nie brakuje :D

 

 

gorzej tam pełno wegańskich chłopaczków w rurkach

 

no mnie się marzą ale za wielką dupę mam :( no ale bez mięska to nie dam rady :D

 

 

wystarczy żeby bozia mi wynagrodziła w benzynie i w dobrym piwie :)

 

to jak bozia nie da to ja przywiozę piwko ok ?

 

 

nastepny weekend 26-27 jakies spotkanie w rejonie Opola i latanie w terenie oczywiscie przy przyzwoitej pogodzie?

 

ja w tym miechu na 100% nie bo wyczerpały mi się zasoby złota i nie znam kodów żeby ich dodać, ale ogarniem temat na spokojnie :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

no mnie się marzą ale za wielką dupę mam :( no ale bez mięska to nie dam rady :D

 

 

lepiej mieć wielką dupę, niż kapustę zamiast mózgu :)

 

 

 

to jak bozia nie da to ja przywiozę piwko ok ?

 

 

biere :)

 

tam w sumie 60 km od opola jest też kopalnia kotlarnia

http://images.photo.bikestats.eu/zdjecie,pelne,330532,20121014,koparkoladowarki-kopalni-piasku-w-kotlarni-na-wyrobisku-ortowice.jpg

też teren jak pustynia i podjazdów nie brakuje :D

 

 

Jak zaczniesz krążyć od Opola przez Strzelce do Kotlarni to lepiej zarezerwuj sobie urlop, gablotę i namiot, bo choć wszystko w miarę blisko siebie nie nadążysz wszystkiego oblecieć :)

 

Nigdy nie jest za późno, żeby coś zmienić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

biere :)

 

ok jak będe miał jechać odezwie się na pw to zobaczymy czy bozia zapłaci do tego czasu , chce wyczekać jeszcze trochę na dłuższy dzień i cieplej ( dziś po 10km w +2 i ostrym deszczu , powrotu na 3 kółce to żeby się odlać musiałem szukać tak zmarzłem :D ) i uderzam jak little boy w hiroszimę

 

 

Jak zaczniesz krążyć od Opola przez Strzelce do Kotlarni to lepiej zarezerwuj sobie urlop, gablotę i namiot, bo choć wszystko w miarę blisko siebie nie nadążysz wszystkiego oblecieć :)

 

ja mam kampera o

dlatego pytam czy wszędzie gablotą podjadę bo planuje opcję pedalską( czyli przywiezienie moto transportem ) i sobie pod kopalnię czy kamieniołom zawiozę kozę czy tam kalekiego quada ( bo nie ma 4 kół tylko 3 ) pobrykam , jak nawet coś mi się urwie co mnie się często zdarza to zapakuje się na kamper spowrotem i pojadę z płaczem do domu , na kołach się ciut boje , mam 150km jak mi się coś zstosunkuje do poziomu uniemożliwiającego jazdę i naprawę w polu to będzie rzal i bul , dlatego opcja pedalska lepsza , tymbardziej że to nie ma być wycieczka turystyczno krajoznawcza tylko ostre darcie bez leginsów pod miniówką, rurek na męskiej dupie, bezalkoholowego piwa i innego zła a ostatnio coś ciągle łapie kapcie ( do tego stopnia że boję się wejść do wyra z kobitą , bo tam jak złapię kapcia to nie będzie wesoło ) i w ogóle mam pecha to jak pisałem -przywiozę się gablotą...

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ja mam kampera o

Panie z takim sprzętem to bym w Dakar uderzała :)

 

 

 

to nie ma być wycieczka turystyczno krajoznawcza tylko ostre darcie bez leginsów pod miniówką, rurek na męskiej dupie, bezalkoholowego piwa i innego zła

no i to mi się podoba :) powodzenia w realizacji planu :)

Nigdy nie jest za późno, żeby coś zmienić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...