Skocz do zawartości

Kawasaki klr rozrząd


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

iles dal za to cudo ? motocykl rzezbiony , zapuszczony...lancuszek balansowy tez lubi pekac jak juz luzny.

ile dałem to pryszcz ale ile jeszcze musze włożyć zeby sie przejechac :D łańcuszek balansowy wygląda ok

 

Panowie chętnie kupie impulsator bo urwal mi sie kabel który wisiał na włosku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się nie znam ale na moje oko łańcuszek masz szrot u mnie jeszcze nie doszło do końca napinacza i chce wymienić żeby ślizgów nie zjadło i zębów nie przeciągało

Edytowane przez Demonklx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja uważam ze łańcuszek jest szrot nie masz już naciągu złożysz silnik przejdziesz trochę albo nawet nie i będzie chodził jak sieczkarnia a jak się zrobi luz albo strzeli albo wyrobi ślizgi i kolejny wydatek z 300zł jak dostaniesz ślizgi wydatek jest duży bo oryginalny łańcuszek 430 zł rozrządu 180 zł bo sam ost kupowałem tylko że ja robię moto dla siebie na parę lat to inwestuje

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, odpaliłem wkońcu moto po wymianie rozrządu, rozrząd zgrywa sie teraz idealnie tylko moto nie pali z kopniak nawet jak jest zagrzane, moc ma obroty trzyma idealne iskra jest, nie kopci ale tylko na pych pali na dwa obroty koła i chodzi, pomóżcie co to moze być cos z zasilaniem chyba ale pewny nie jestem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jaki masz stan dyszy ja tylko kupowałem zawór air cut, a co do ustawienia gaźnika jak masz serwisówke to tam znajdziesz ile obrotów powinieneś zrobić aby miec dobrą mieszankę paliwo powietrze, a co do przelewania to zmniejsz poziom na pływaku, na dole gaźnika masz śrubę od spustu paliwa zakładasz tam wężyk odkręcasz śrubę i kranik i sprawdzasz jaki masz poziom paliwa, jak nie bardzo będziesz wiedział jak to zrobić to na yt znajdziesz filmik jak to zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozebrałem ostatnio gaźnik okazało się że zapchana jest dysza "pilot jet" chciałem ją wykręcić lecz nie da rady ponieważ ktoś wcześniej ją uszkodził i jest obrobiona. Myślę że to może być przyczyną ciężkiego palenia z kopniaka :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...