Skocz do zawartości

Suzuki Volusia Intruder, ogłoszenie


stablo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

LWG szukam pomocy w zakupię Volusia/Intruder 800 mam budżet ok 18 tys

nie znam się , nie umiem rozpoznac co warto a czego nie

szukam Help-a , może ktoś ma , może ktoś wie gdzie co i jak

wpadł mi w oko

http://olx.pl/oferta/suzuki-vl-800-volusia-boulevard-c50-intruder-800-super-stan-szyba-kufry-alarm-gmole-spacerowki-krawat-CID5-IDelroB.html#a1d82cd420

jednak nie mam pojecia co i jak

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tego sie boje

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Dlatego moZe ktoś z szanownych ... Moze zobaczyć co tej maszynie jest

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Albo kto gdzie kupował i moze poradzić

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny, tylko nie wiem, czy nie jest za drogi. Chociaż ma kilka dodatków. Co do handlarzy to trzeba poczytać na ich temat. Czyt. firmy. Nie ma reguły, że musi być po przejściach. Przecież to idzie zauważyć. Najważniejszą sprawą są chyba tylko pieniądze, bo nie robią tego charytatywnie.

 

Miałem xvz 800. Odchudzony z wymienioną zębatką na 15. Dawał radę. Volusia jest duża i jak dojdzie plecak i jakieś graty to może być słabo?

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem volusią 3,5 roku, baaardzo wygodny sprzęt, łatwy w prowadzeniu, po czasie zaczyna brakować mocy, jak w każdym. Silnik lubi konsumować olej, co często można rozpoznać po okopconym kierunkowskazie nad tłumikiem :D ten ze zdjęć wygląda na lekko odbarwiony. Poza tym trzeba sprawdzić to co w każdym, a w volusi przede wszystkim chłodnice czy nie nosi śladów jakiejś ingerencji po uprzednim wyjęciu z niej przedniego koła ;) te chromowane kielichy lagów czy nie są luźne i nie latają. Obejrzyj dokładnie ramę czy nie ma pęknięć na lakierze lub jakichś dziwnych spawów, pod spodem też!

Yamaha RD 250 LC '82 - była
Pannonia T1 '64- jest, w remoncie
Kawasaki LTD 450 '85 - była

Suzuki VL800 VOLUSIA 04 - była

Yamaha XV1700 WARRIOR '06- JEST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to co poprzednik napisał. Może to głupie, ale przed kupnem obadałem ramę i inne metalowe elementy czujnikiem grubości lakieru.

 

Nie wiem jak w wersji europejskiej, ale w amerykańskiej tabliczka znamionowa jest w postaci naklejki po lewej stronie na ramie przy silniku, ale i po prawej stronie też są inne naklejki, na wale po lewej stronie. Tylko zaznaczam, że mam wersję amerykańska.

 

A silnik to jak odpala gdy jest zimny, powinien mieć przez krótki czas podwyższone obroty, później z nich zejść. To wersja z wtryskiem, żadnego ręcznego ssania i czy nie świeci się kontrolka FI na zegarach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LWG szukam pomocy w zakupię Volusia/Intruder 800 mam budżet ok 18 tys

nie znam się , nie umiem rozpoznac co warto a czego nie

szukam Help-a , może ktoś ma , może ktoś wie gdzie co i jak

wpadł mi w oko

http://olx.pl/oferta/suzuki-vl-800-volusia-boulevard-c50-intruder-800-super-stan-szyba-kufry-alarm-gmole-spacerowki-krawat-CID5-IDelroB.html#a1d82cd420

jednak nie mam pojecia co i jak

 

Ja również polecam POLKOM Bronisze k/Warszawy. Właściciel pan Wojciech Hause potrafi znakomicie doradzić sprzęt, a negocjacje cenowe są mile widziane. Spory wybór i na każdą kieszeń. Osobiście zakupiłem tam mego nowiutkiego Suzuki Boulevarda C50T i jestem niezwykle zadowolony ze sprzętu. Wkrótce zaczynam na nim już / dopiero 5 sezon i nie mogę doczekać się. Przyjemność z jazdy na najwyższym poziomie, bierz Suzi i śmigaj szczęśliwie, lewa w górę - Adolf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...