Skocz do zawartości

Aprilia SL1000 Falco Factory Racing Carbon Kit


Bratek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

nadszedł czas rozstania z moją Apką po trzech wspólnie spędzonych sezonach!

 

http://otomoto.pl/oferta/aprilia-falco-aprilia-sl-1000-falco-factory-racing-carbon-kit-ID6yi6Ch.html#53d25e9357

 

polecam nietuzinkwowy motocykl :)

 

wszystkie szczegóły w ogłoszeniu

 

w razie pytań zapraszam do kontaktu telefonicznego a najlepiej do wizytacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka, osobiście nie porównywałem, ale kolega co miał Tuono i miał okazję porównać, zawsze powtarzał, żę Falco ma lepszy dół, zdecydowanie. A moja z fabrycznym Kitem biła na głowę konkurencję. Z resztą mam teraz porównanie do Ducati 848 Streetfighter (następca Falco) który w papierach się legitymuje tymi samymi wartościami to jednak w rzeczywistości nie jest tak miło jak na Falco ;) Falco ma tą właściwość, że kiedy odkręcisz na 1ynce lub 2wójce to motocykl bardzo chętnie wstaje na koło, i wcale nie trzeba szarpać gazem czy strzelać ze sprzęgła, a w Ducati tak nie ma, no przynajmniej na razie :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej dzięki dobrej mapie . Falco w standardzie miała strasznie chu*owy dół , impreza zaczynała się od 7-8 tysi a miałem dwa koplety kominów - standardowy i LeoVince SBK z K&N w airboxie . Na jednym i drugim było do dupy , dużo gorzej niż w 1000rr . Z tym że moja to był rocznik 2001 .Równie stara rsv-ka miała dużo lepsze jebnięcie z dołu .

 

Ps

Zaletą tej normalnej mapy było spalanie - poniżej 7l/100 bez problemu.

Edytowane przez LORD VADER

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no coś jest na rzeczy, bo ja mam wymienony procek oryginalny w kompie Aprilia Racing (jeszcze gdzieś mam dokumentację oryginalną od tego) która wraz z carbonowymi kominami przelotowymi bez DBkilerów daje znaczną poprawę osiągów silnika, tylko napisali, że nie można stosować procka w kompie bez wymiany kominów i tak też stosuję ;) a muzyka z nich dochodzi zacna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...