Skocz do zawartości

Fuel pak v&h pomocy


Rekomendowane odpowiedzi

 

Witam wszystkich. Posiadam HD muscle 2011 sprowadzony z usa zakupiłem do niego Fuel pak model LCD firmy V&H po założeniu i wprowadzeniu map motocykl staje się słabszy mapy ściągam z strony fuelpak tylko że mapy są dostępne od rocznika 2012 .Moje pytanie czy mam zakupiony zły model fuelpak bo wychodzi jeszcze model na diody led i zgłupiałem , czy sony muszą być podłączone czy wystarczy rozłączyć? Już kombinuje na różne sposoby.

 

Założone w nim jest : filtr k&n wydech v&h 2w1 i fuelpak model LCD w czarnym opakowaniu

Moc zmierzona przed zamontowaniem fuelpak :123Km i 117NM

Edytowane przez Marek1986
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek1986:

 

1. Po pierwsze jet powitania.

2. Czy mógłbyś troszkę lepiej gramatycznie napisać o co ci chodzi, bo cieżko to zrozumieć....

 

Posta nie usuwam ( a powinienem ), popraw się proszę i będziemy myśleć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propo k&n filtra - wymontowałeś ten tzw. Odkurzacz tzn tą czarną obudowę filtra , ta co jest zaraz pod atrapą baku. Bo może po prostu brakuje powietrza. I po drugie po co Ci ten FP , brakuje mocy Czy są jakieś inne problemy?

<p>była mz - była xj600s - była vn800 - była vl 800 - był Road King 1550 - był Fat Boy TC 96 - była Electra TC - był Night Rod - był Heritage Softail TC jest Electra i Softail Springer - malina. :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak obudowa filtra zdjęta , a tak mnie naszło bo załatwiłem sobie 2 fuel paki jeden sprzedałem a sobie zostawiłem model LCD źle zrobiłem bo model LCD jest od 2012 do 14 a wczoraj się dowiedziałem ze ten na diody LED jest do 2011. A przy podłączeniu fuel pak trzeba odpinać sonde lambde? Czy muszą pozostać podłączone może w tym tkwi problem

Edytowane przez Marek1986
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem ze musze mieć led fuelpak , tylko ciągle mnie męczy co zrobić z sondami :(

Z sondami jest różnie , w fuelpack nie słyszałem aby było je trzeba wypinać.

Żonie małejMi musiałem wypiąć przy PCIII.

Edytowane przez anakin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...