Skocz do zawartości

[ROZ] zr7 nie schodzi z obrotów


el_ninio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety nadal to samo - obroty spadają powoli a czasami stają na tych 3-4 tys.

Plak w króćce nic nie daje - psikam i nie zmieniają się obroty.

Czy po czyszczeniu gaźników synchro jest konieczne ? Bo chciałbym sam je wyczyścić, ale nigdy tego nie robiłem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto wie, czy przyczyna nie leży jak i w składzie mieszanki tak i w rozsynchronizowaniu się gaźników.

 

Jedna robota drugą goni...

Skoro nie wiesz co kiedy było robione, to trzeba najpierw zajrzeć od zaworów.

Dopiero później czyszczenie i synchro gaźników.

Po czyszczeniu zawsze robi się synchro.

 

I dopiero ta robota ma sens.

 

Bo tak to wyczyścisz gaźniki, oddasz na synchro, a za pół roku oddasz na regulację zaworów i znowu synchro się będzie kłaniać - 2x koszty.

 

A tak masz spokój na dłuuugi czas.

 

Ps. A w tym przypadku na moje wyczucie trzeba zacząć od śruby składu mieszanki, bo ewidentnie jest za uboga. Samo wyczyszczenie gaźnika sprawy nie załatwi... A rozbiórka przez Ciebie może jeszcze pogorszyć sprawę. Bo widzę, że dopiero się uczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto wie, czy przyczyna nie leży jak i w składzie mieszanki tak i w rozsynchronizowaniu się gaźników.

 

Jedna robota drugą goni...

Skoro nie wiesz co kiedy było robione, to trzeba najpierw zajrzeć od zaworów.

Dopiero później czyszczenie i synchro gaźników.

Po czyszczeniu zawsze robi się synchro.

 

I dopiero ta robota ma sens.

 

Bo tak to wyczyścisz gaźniki, oddasz na synchro, a za pół roku oddasz na regulację zaworów i znowu synchro się będzie kłaniać - 2x koszty.

 

A tak masz spokój na dłuuugi czas.

 

Ps. A w tym przypadku na moje wyczucie trzeba zacząć od śruby składu mieszanki, bo ewidentnie jest za uboga. Samo wyczyszczenie gaźnika sprawy nie załatwi... A rozbiórka przez Ciebie może jeszcze pogorszyć sprawę. Bo widzę, że dopiero się uczysz...

 

Dzięki kolego za podpowiedzi, jestem mega wdzięczny.

W nowym roku oddaje moto na regulacje zaworów, czyszczenie i synchro gaźników - odezwę

się co i jak po tym wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...