Skocz do zawartości

Ducati Monster 800


Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Mam pare pytan odnosnie M800. Nie zajade klasykiem i nie zapytam czy nadaje sie dla poczatkujacego. Zapytam jak sie prowadzi,jaka jest charakterystyka silnika, czy nie jest nerwowy? Jak sie sprawuje na wolnych obrotach, czy nie szarpie przy pyrkaniu po miescie? Mam kilka tys km na 45konnym jedno cylindrowcu za soba, prawko, no i okazje przejechac sie sv650 i cbr 954 fireblade o skuterze nie wspominam ;p jeden uzytkownik dobrze napisal, ze nauczylem sie jezdzic ale nie prowadzic. Co oznacza S2R? S4R? czy chodzi tu o rozrzad desmodromiczny? Jesli ktos laskaw mnie oswiecic to bede wdzieczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S2R - 1 wałek rozrządu na cylinder i chlodzenie powietrzem

S4R - 2 wałki na cylinder i chłodzenie cieczą

 

Wsio ma rozrząd desmo...

 

Na resztę pytań sobie sam odpowiedziałeś... Szarpie, jest nerwowy, jedynie dobre, że ma równą charakterystykę bez nagłych skoków mocy, nie jest turbem...

Niestety to nie motocykle do leniwego kulania się od światła do swiatła, jak masz słabe nadgarstki, to siłownia Ci się kłania, jak będzisz jeździć na półsprzęgle, jak wiadomy redaktor( były kierowca wyścigowy), to usmażysz sprzęgło po 10 minutach, nie jeździ się motocyklami na półsprzęgle zresztą, chyba, że to stricte jazda torowa, to można sprzęgłować, w różnych celach...

 

Jak nie jesteś zakochany w Ducati, nie marzysz dniem i nocą, kup se Bandita 600/650, ewentualnie Małego Fazerka....

Za poradę możesz wirtualnie mi podziękować, bimbrem, bo piwa nie piję :icon_mrgreen:

 

 

Pozdr. Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej dzieki bardzo a to samo sie tyczy wersji 800IE? czym ona sie charakteryzuje?
A co do moich nadgarstkow jak i reszty to sa w ponad przecietnej formie ale dzieki za troske :)

 

 

A to wlasnie chyba o to chodzi, ze innego motocykla jak Ducati to ja nie chce. nie mowie, ze sa przydkie ale w porownaniu do ducati...

Szukam motocykla tak jak napisales, do pyrkania. nie musi to byc petarda, ale ma cieszyc oko i ucho.

Dochodzi kwestia moich rozmiarow bo jestem mutantem 194cm 95kg.

PETARDA !!!
http://allegro.pl/ducati-monster-dark-800i-e-2003r-jedyny-taki-i5787216745.html

Edytowane przez szebastian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocykl Raxona- Piotrka... uuuu... chyba z kasą ma krucho, albo mu się weselisko szykuje, bo sprzedaje....

 

No cóż, moto serwisowane chyba w Krakowie, w Azmocie, nigdy się nie psuł, a reszta to wiadomo... motocykl uzywany, zawsze jakieś ale ma i trzeba się liczyć, że to nie nówka z salonu na gwarancji ( jak mnie pytają o gwarancję to kieruję takich ludzi do salonu - wiadomo, jakas dżentelmeska niepisana umowa się liczy, na powiedzmy tydzień lub 2 -a, a dalej to zawsze istnieje ryzyko...zresztą jak ja kupuję cokolwiek używanego nigdy nie pytam o gwarancję- ale ja mam łatwo bo dziąka na kilometr rozpoznam....hahahhaaha )

 

Moto wydaje mi się spoko...

Pozdr. J-999

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...