Skocz do zawartości

Gaźniki yamaha fzr600 3he


hipolfs
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich ostatnio znajomy zakupił fzr która w dowodzie ma wbite 25KW poprzedni właściciel mówił że motocykl nie jest zablokowany i ta moc widnieje już tylko w dowodzie. Dzisiaj przy wymianie airboxa zauważyłem że przepustnice gaźników są zablokowane podnoszą się o jakieś 1cm zapewne powinny otwierać się max tak jak w innych gaźnikach. Wiec są one zablokowane nie chce robić sobie dodatkowej roboty i rozbierać tego w ciemno. Orientuje się ktoś w jaki sposób jest to zablokowane? Płytsze dekielki membran? Czy patent z wkręconą w dekielek śrubę ograniczającą? I jakie powinny być zamontowane dysze. Za wszelakie podpowiedzi z góry dziękuje

Edytowane przez hipolfs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój motocykl też jest zdławiony. Ma w dowodzie 20 kW. Czuć moc, rozpędza się ładnie do ok. 140 km/h, ale więcej już nie pojedzie. Rozebrałam gaźniki i znalazłam wywiercenia na tłoczkach podciśnieniowych (czy jak się tam na to mówi). Znalazłam ich zdjęcia w necie i upewniłam się, że tych wywierceń fabrycznie tam nie ma. Tylko ja mam Kawasaki, nie wiem, jak akurat takie Yamahy jak Twoja są dławione. Dopóki nie rozbierzesz gaźników, to nie zobaczysz, czy są zdławione czy nie. Jak rozbierzesz to przyjrzysz się im i będziesz wiedział, jak zostały zdławione. Jak nie będziesz pewien to poszukaj zdjęć jak te elementy powinny wyglądać, a jak wyglądają u Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...