Skocz do zawartości

ktoś ma pomysł na tuning simka ???


Gość Lysy-simson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to ja jeszcze inny widziałem' date=' jeszcze lepiej wyglądał, Manulo ma racje - chyba w ŚM to było w giełdzie

 

*** dopisane ***

 

znalazłem (słaba jakość bo z gazety):[/quote']

 

Ja wiem czy lepszy:/ Ta Jawa chociaz ma silnik orginalny, a nie od WSKi a tylko zmieniony wyglad.... tuning z umiarem i smakiem

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oba są świetne' date=' w crossie podoba mi się tylna zębatka :-D Taki charcik jest lepszy od niektórych "niekatowanych, bezwypadkowych i niezawodnych" japońców :mrgreen:[/quote']

 

Ta zebatka to orginalna jest... A ten chart.... nie pasuje mi w zadna strone, moze gdyby silnik mial od charta to jeszcze... a tak to jest zwykly wiejski skladak

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh greedo wieki znawca motocykli , oryginalna zębatka to moze i jest ale na pewno nie od jawki 50 . pozatym niecały miesiąc temu zarzekałes sie ze przeróbka jawki na crossa ( nie raczyłes wspomniec czy dobra czy jakkakolwiek by nie była ) - jest totalną wiochą itp .... a teraz co , sam wyskakujesz ze zdjęciami jawy przzzerobionej na crossa , widze ze szybko zmieniasz zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec dlatego nie lubie tuningu motorowerów' date=' zakladania do nich badziewnych zestawow typu 9KM z Simsona, bo to ani nie bedzie profesjonalna przerobka ani roznicy wielkiej sie nie odczuje (poza zywotnoscia silnika, po zastosowaniu np patentów z roznych stron, [/quote']

 

Gredo, ten zestaw do simsona 9KM to fajna sprawa. Masz taki?? Ja taki mam i moge sie wypowiedziec. Moze nie ma pełnych 9KM ale kopa to on ma i na kosz sprzeglowym os sima S70 jade rowno z samochodami. Te zestawy to naprawde fajna sprawa. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh greedo wieki znawca motocykli ' date=' oryginalna zębatka to moze i jest ale na pewno nie od jawki 50 . pozatym niecały miesiąc temu zarzekałes sie ze przeróbka jawki na crossa ( nie raczyłes wspomniec czy dobra czy jakkakolwiek by nie była ) - jest totalną wiochą itp .... a teraz co , sam wyskakujesz ze zdjęciami jawy przzzerobionej na crossa , widze ze szybko zmieniasz zdanie[/quote']

 

Moze na jawkach sie nie znam, ale taka zebatke mial niejaki jose z tego forum i wygladala na orginalna. Pozatym nie zmieniam zdania, mowie tylko ze ta przerobiona jawa jest ładnie zrobiona i nie ma zbyt duzej ingerencji w stosunku do orginalu. A przrobek jak nie lubilem tak nie lubie, chodzilo mi ze przerabianie orginalnej jawy tj jest czesci nadwozia na cross to wiocha. A zalozenie od innego motocykla jeszcze ujdzie

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wy macie do przeróbki Jawki na Crossa/enduro? Takie gadanie ze tego sie nie da zrobic to po prostu trzymanie sie jakichs głupich stereotypów które ktos tam kiedys powiedział i teraz wszyscy małpuja( BTW zrobic to da sie wszystko).Owszem jest przy tym mnóstwo roboty ale i efekty tez potem sa.Nie powiem ze wszystkie tuningi sa dobre, bo sa egzemplarze mniej lub bardziej udane ale kazdy tuninguje wg.własnego gustu i uznania.I druga rzecz-jak ktos nie próbował tuningowac albo mu nie wyszło to niech nie mówi ze tuningi są do dup* i wiesniackie.Inna sprawa ze te stwierdzenie o "wiesniackim"tuningu jest juz mocno oklepane i sie po prostu brzydnie.

A teraz na temat: Moj kumpel w Simsonie zatykał te puste otwory na przeciwmasach na wale korbowym.To było w celu zmniejszenia pojemnosci skrzyni korbowej.Oprócz tego był tam własnie cylinder 60 i miał popodnoszone kanały ale nie pamietam o ile.Cos jeszcze da sie robic z gaznikiem ale nie bede gadał jak nie wiem dokładnie zeby nie wprowadzac w błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...